Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

9-ті Збори еліти Кіровоградщини


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

20 березня 2012 року, у Кіровограді відбулись 9-ті збори еліти Кіровоградської області. У заході брали участь представники інтелігенції, влади, духовенства, бізнесмени, меценати і політики.

20 березня 2012 року, у Кіровограді відбулись 9-ті збори еліти Кіровоградської області. У заході брали участь представники інтелігенції, влади, духовенства, бізнесмени, меценати і політики. В ході обговорення учасники зборів висловлювали свої думки та пропозиції, щодо вирішення нагальних проблем міста та області.

Серед учасників Зборів був і голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко. У своєму виступі пан Анатолій зауважив: "Радує, що тут присутні, як досвідчені люди, так і молодь, яка виявляє свою зацікавленість життям рідного краю і вже має свої пропозиції з приводу поліпшення ситуації. Також, важливо, що нас підтримує церква, адже в цей важкий час кризи, без підтримки Господа нам не мати успіху. Тому ми дуже вдячні Святим Отцям за привітальне слово і молитву.

Я думаю, що проводити подібні заходи життєво необхідно, адже саме тут можна обмінятися думками і знайти єдино правильне рішення для вирішення тієї чи іншої проблеми. І важливо те, що думок у нас багато і різних. Вибирати є з чого. Багато ідей і пропозицій є від влади. Багато з них є цікавими і достойними, аби ж їх хтось виконував. І якщо у влади вийде виконати те, що вона задекларувала – в них є всі шанси триматися й далі."

Виступ Анатолія Ревенка за посиланням.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua