Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Сьогодні збирається еліта області


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Сьогодні, 20 березня 2012 року, о 16 годині, в приміщенні Будинку Профспілок відбудуться 9-ті Збори еліти Кіровоградської області.

Сьогодні, 20 березня 2012 року, о 16 годині, в приміщенні Будинку Профспілок відбудуться 9-ті Збори еліти Кіровоградської області.

У роботі зборів активно беруть участь державні та громадські діячі, представники міської та обласної влади, підприємці, меценати, діячі культури та мистецтв. На Зборах планується дискусія з тих питань, які найбільше турбують місто і область. Учасники зборів пропонують свої шляхи вирішення нагальних проблем, обмінюються думками та досвідом. Таким чином, ми намагаємось поліпшити життя в нашому краї, підвищити привабливість Кіровоградщини, залучити до розвитку області усі прогресивні і креативні сили.

Активну діяльність у роботі зборів беруть і прогресивні, молоді політичні сили. Планується виступ голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолія Ревенка, а також великої кількості інших патріотів області і небайдужих до її долі людей.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua