Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ПСЕВДОЛIКАР, СЕКС I НАРКОТИКИ

Ігор Бурдяк | 15.12.2011 12:30

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

СЛЮСАРЧУК ДАВАВ ЮНАКАМ ПСИХОТРОПНI ПРЕПАРАТИ I ПЕРЕДАВАВ БЕЗВОЛЬНИХ ДIТЕЙ ВИСОКОПОСАДОВЦЯМ ДЛЯ СЕКСУАЛЬНИХ ОРГIЙ.
СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ, ВОЧЕВИДЬ, МАЄ IНФОРМАЦIЮ ПРО ТЕ, ЩО СЛЮСАРЧУК ЗАЙМАВСЯ ПОСТАВЛЯННЯМ НАРКОТИКIВ. АЛЕ ЧОМУ СБУ МОВЧИТЬ?
ГОМОСЕКСУАЛIЗМ, ПЕДОФIЛIЯ, IНШI ЗБОЧЕННЯ, ГРОШI Й НАРКОТИКИ В ЕШЕЛОНАХ ВЛАДИ


- ОСЬ ТАКА ВОНА, ЖОРСТОКА ВIДПОВIДЬ НА ЗАПИТАННЯ ПРО ТЕ, ХТО I ЧОМУ 20 РОКIВ ПОКРИВАВ ПСЕВДОЛIКАРЯ.

Повний текст статті в електронній версії газети на жаль, не доступний.

Він є в друкованій версії газети "Експрес" N141 (6103) 15.12. 2011 – 22.12. 2011.

...як сталося, що вихованець інтернату для неповносправних дітей, який навіть не довчився на штукатура у ПТУ обдурив усіх і чому вбивав безкарно?

Так-так, і вбивав теж. Прокурорам, суддям, міліцейським начальникам, іншим високопосадовцям він забезпечував підлітків для сексуальних розваг. Вони прощали йому все, в т. ч. і вбивства. Оскільки феноменальної пам'яті Слюсарчук ніколи не мав, то мусив завести "чорний зошит" – зі списком наркотиків і шляхів їх постачання. Він сьогодні в руках слідства. Наркозалежні дітлахи за наркотики змушені були розраховуватися своїм тілом...

Слюсарчука виводять із зали судових засідань. Ось він проходить повз Шмакова.

Слюсарчук: – Саша, що відбувається? Ти що, не заплатив?

Шмаков: – Не переживай, я все закрив. Нам допоможуть

Це Шмаков сказав за кілька днів до засідання апеляційного суду, де, як неважко здогадатись, за задумом Шмакова та його спільників, Слюсарчука мали звільнити з-під арешту.


Завдяки громадській позиції журналістів цей сценарій було змінено. Шмакова звільнили з митних органів. Були відкриті кримінальні справи по фактах вбивства скальпелем "нейрохірурга" Слюсарчука. Він робив навіть трепанацію черепа! А також по фактах нанесення психічної і моральної шкоди підліткам і студентам через "лікування" наркотиками.

Схема до геніальності проста: "лікування" наркотиками має наслідком наркозалежність. Спочатку наркотики видаються безплатно. Пізніше їх треба відробляти. Спочатку секспослуги надаються Слюсарчуку. Він знімає сцени на відео (крім наркозалежності використовується і шантаж). Пізніше залякані і деморалізовані хлопці поступають в розпорядження покровителів Слюсарчука.

Цікава річ. Постанову про відмову відкриття кримінальної справи щодо заяви батьків студента політехніки Андрія Микити поки що чомусь не скасовано.

А це дуже дивно, адже ця справа – прямий доказ того, що Слюсарчук використовував в своїй практиці психотропні препарати. Це справа, де спільник Слюсарчука, прокурор Ференц узяв начебто "на лікування" від матері Микити 10 тисяч доларів США.

Сьогодні до резонансної справи маніяка зі скальпелем у руках прикута увага не лише України, а й світової спільноти.

Проти міністра Табачника, який видав Слюсарчукові атестат професора – індульгенцію на законне вбивство, який підписав документи на нагородження афериста держпремією досі не порушено кримінальної справи.

Що з нами сталося? Чому група людей зі сексуальними відхиленнями здобула такий серйозний вплив в органах державної влади?

...

Це межа, якої переходити не можна було.

На сьогодні ми встановили уже 8 смертей, які заподіяв псевдолікар. Серед тих нещасних – діти, старі, юнаки. Запитайте, панове слідчі заарештованого Слюсарчука: чи не печуть йому руки від крові вбитих хірургічним скальпелем – цих ні в чому не винних людей?

Запитайте його покровителів, яку ще ціну вони готові заплатити за свої втіхи?


А тоді ми одержимо відповідь на питання, поставлене на початку допису:

...як сталося, що вихованець інтернату для неповносправних дітей, який навіть не довчився на штукатура у ПТУ обдурив усіх і чому вбивав безкарно?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua