Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4

Голосов "за"
6

Голосов "против"
2

Комментарии
  | 26.10.2011 01:50
Никита:
Що я скажу – жаль. що Ви не мали нагоди подорожувати світом, бо у США чи Канаді вас можуть зупинити в будь-який час без всякої видимої причини і просто перевірити ваші документи.
Стосовно ведення бізнесу. то я Вам співчуваю, бо зараз тих підприємців в Україні хоч гать-гати і якось дають собі раду. Я розумію, що тут у кожного свої субєктивні оцінки і майданні пристрасті підприємців є наочним прикладом. Але попри галас, в Україні таки запрацював ПК, метою якого є впорядкувати бізнесову діяльність, яка не може бути хаотичною. Ви самі знаєте аксіому, що платити податки не любить ніхто, але треба.
Стосовно віз, то втретє пишу, що Ваші нарікання не за адресою.
Никита   | 26.10.2011 02:00
Кр-к:
Стосовно віз, то втретє пишу, що Ваші нарікання не за адресою
Стосовно вільного пересування у межах Землі?
Чому громадяни європейських країн можуть вільно пересуватися у межах земної кулі, а громадяни України – не так вільно (м"яко кажучі)?
До кого тут нарікання?
Адже пересування своїх громадян має забезпечити їхня рідна держава?
Чи НВД це проблема сусідніх держав?
...Дозвольте на цьому попрощатися, добраніч.
  | 26.10.2011 03:09
Никита:
Кр-к:

Чому громадяни європейських країн можуть вільно пересуватися у межах земної кулі, а громадяни України – не так вільно (м"яко кажучі)?
До кого тут нарікання?
Адже пересування своїх громадян має забезпечити їхня рідна держава?
...Дозвольте на цьому попрощатися, добраніч.
Добраніч, але свобода пересування в межах земної кулі зараз зовсім не залежить від України – ключ від кордонів зараз в руках урядів демократичних націй Європи і Америки. Залізна завіса закрита не з боку України.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 04:58
Никита:
Тримайхвістпістолетом:
Андрію, мені боляче, що ми з Вами опиняємося по різні боки барикади. Так само боляче, як і розбіжності зі Стрільцем.
Але я не можу погодитись з тим, що "Вона – це Україна" (("судять не Юлю, а Україну", "судять не Юлю, а демократію", "тепер уже кінчилась демократія" тощо і тощо).
Як собі хочете, але я з цим примиритися не можу.
Взагалі-то Тримайхвістпістолетом не про неї. Він про Кисельова. А той, не знаю, чи за бабло, але таки заангажований.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 05:08
Кр-к:
Никита:
Кр-к:
... пересування своїх громадян має забезпечити їхня рідна держава?
...свобода пересування в межах земної кулі зараз зовсім не залежить від України – ключ від кордонів зараз в руках урядів демократичних націй Європи і Америки. Залізна завіса закрита не з боку України.
Чи чули Ви, що казав Порошенко в П'ятницю у Шустера? Він прямо сказав, що великий українець хоче з немитими руками і хамськими манерами до компанії пристойних людей. На зауваження уваги не звертає.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 05:08
Це "б'є" по малих українцях.
Никита   | 26.10.2011 10:11
Ігор Бурдяк:
той, не знаю, чи за бабло, але таки заангажований.
Не сперечатимусь.
Незаангажованих журналістів в Україні, яким варто довіряти хоч відстоків на 60-70, взагалі можна перелічити на пальцях (однієї руки).
Але от у цьому інтерв"ю – можете сказати конкретно, у чому проявилась заангажованість Кисельова? Що є неправдою в його відповідях?
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 10:34
Никита:
Вам, звичайно, подобається така фраза нормальная мыслящая киевская интеллигенция, по моим наблюдениям, в соотношении 9 к 1-му против Тимошенко, считая ее одной из главных виновниц того, что так называемая Оранжевая революция 2004 года закончилась пшиком. Але що таке "мыслящая киевская интеллигенция"?
Ви можете дати визначення?
Чому в цю "немыслящую" потрапили Патон, Кравчук, Павличко і далі по списку?
Природньо, що Тримайхвістпістолетом теж ці слова ображають.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 10:42
В кінотеатрі ім. Довженка у Львові під час зустрічі з Наливайченком я бачив цю "нормальну" інтелігенцію. Вона дуже подібна до фанатів Тимошенко. Вимагали від Наливайченка, щоб він в ніякому разі не займав пост голови партії. Ним мусить бути Ющенко...
Борис Когатов   | 26.10.2011 11:42
"Вот, все мало-мальски совестливые, демократически настроенные либеральные люди, все за Ходорковского. Вот там такого нет."

Киселёв также указывает, что только треть украинского общества симпатизирует Тимошенко. Треть это грубо 30%.
Свежая информация о том сколько россиян симпатизируют Ходорковскому:
"Согласно данным исследования Левада-центра, за освобождение Михаила Ходорковского выступают 30% россиян, против – 20%."

Поздравляю Киселёв-сворамши.
Никита   | 26.10.2011 11:48
Ігор Бурдяк:
Ігор Бурдяк | 26.10.2011 10:34 – погоджуюсь. Це фраза заангажованої людини.
"нормальная мыслящая киевская интеллигенция, по моим наблюдениям" – в устах Кисельова це означає: "та інтелігенція, яку я вважаю нормальною і з якою я спілкуюся (маю змогу її спостерігати) – ця інтелігенція у співвідношенні 9 до 1 проти Тимошенко".
Так, безумовно, прихильників Тимошенко ображає ця фраза.
Але вона, по-перше, не є брехнею: Кисельов висловлює власну думку і власне ставлення ("по моим наблюдениям"), на які має право.
По-друге: не варто змагатися у фразах, які ображають прихильників того чи іншого політика. Тут першість буде у прихильників Тимошенко. Так образити
Никита   | 26.10.2011 11:51
(продовження) Так образити опонента, як вміє це зробити сама Тимошенко і її прихильники на форумах –... хто ще так уміє, одним словом?
взгляд из Киева   | 26.10.2011 11:57
Никита
– Це так, навскидку. Можу продовжити.
Я могу продолжить то, о чем вы стыдливо умалчиваете... Не хватает права для половины граждан на РОДНОЙ язык. Наиболее угнетаемое право в этой стране.
А что касается интервью, так нормальное интервью... Слов-паразитов многовато, как для журналиста. А в целом, все правильно он сказал. Единственное, не упомянул, что и Ющенко по уму, должен был бы сидеть рядом.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 12:08
Никита:
Так образити опонента, як вміє це зробити сама Тимошенко і її прихильники на форумах -... хто ще так уміє, одним словом?
Ну, наприклад, п. Кр-к, який не є її прихильником.
  | 26.10.2011 14:21
Бурдяк:
?
Ну, наприклад, п. Кр-к, який не є її прихильником.
Я вже не один раз згадував Гашеків сарказм про "інтелегентів", які із задоволенням чмтають написи на стінах громадських туалетів...Ви тут із замилуванням процитували хамський виступ у Шустера одного бридкого жирногоо кота, через амбіції якого завалилася спроба ствАрити першу демократичну кААліцію у 2005... Вам дуууже сподобплося,що таким хамським виступом можна оправдати, що це Захід обмежує свободу пересування. До речі, а до приходу ненависного вам Януковича, наші громадяни втішалисязаслугами митого рила цього жирного кота і мали свободу пересування, яку тепер втратили? Ой і лукавий Ви пан!

Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua