Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
3

Комментарии
Vladimir   | 20.10.2011 14:24
А что Вас заинтересовало7 Я также считаю. Разборки 2-х частей Якудзы не должны трогать законопослушных людей. А европейчская интеграция Украины важна нам всем.
Никита   | 20.10.2011 14:25
Янукович накажет тех, кто его подставил с Тимошенко?
Сегодня, в 13:16
"Главком"
Пребывание Юлии Тимошенко в тюрьме приносит власти больше проблем, чем если бы она была на свободе. Такое мнение выразил Директор Киевского центра политических исследований и конфликтологии Михаил Погребинский на пресс-конференции в "Главкоме".

"Вообще я считаю, что Тимошенко в тюрьме – намного большая головная боль для власти, чем Тимошенко на свободе", – сказал он.

http://glavcom.ua/news/59109.html
Никита   | 20.10.2011 14:27
А взагалі все це спроби представити справу так, що "Тимошенко – це наш європейський вибір".
Подивимось, до чого це призведе.
Ігор Бурдяк   | 20.10.2011 14:45
Vladimir:
А что Вас заинтересовало7 Я также считаю. Разборки 2-х частей Якудзы не должны трогать законопослушных людей. А европейчская интеграция Украины важна нам всем.
Я и не сомневаюсь, что Вы так считаете. Но с г. Кр-к Вы здесь расходитесь.
Ігор Бурдяк   | 20.10.2011 14:55
Никита:
А взагалі все це спроби представити справу так, що "Тимошенко – це наш європейський вибір".
Подивимось, до чого це призведе.
Що "все це"? Іхельсон не є прихильником Тимошенко. Він прямо про це пише.
А якщо всі будемо лише спостерігати, то точно опинимося в МС і ЄЕП.

Та й щодо Тимошенко виглядає так, що ми чогось не розуміємо. Вас не здивувало рішення канадського парламенту?
Никита   | 20.10.2011 17:15
Ігор Бурдяк:
Та й щодо Тимошенко виглядає так, що ми чогось не розуміємо. Вас не здивувало рішення канадського парламенту?
Ну звичайно, не розуміємо.
Війну між Ющенком і Тимошенко я сприймав насправді як нашу війну – і що з того вийшло? У цій війні Україна втратила шанс на швидке демократичне перетворення.

Тепер у війні між Януковичем і Тимошенко Україна мусить втратити шанс на швидку євроінтеграцію?
Єдиние, що потрібно вимагати від обох – припинити війну. Янукович тут явний агресор, але й Тимошенко не викидає білий прапор.
Як ми можемо вплинути на ці бойові дії?
Ігор Бурдяк   | 20.10.2011 17:54
Никита:
Ігор Бурдяк:
Янукович тут явний агресор, але й Тимошенко не викидає білий прапор.
Як ми можемо вплинути на ці бойові дії?
Я розглядаю ситуацію інакше. Янукович не хоче впровадження європейських правил. Тимошенко – "отмазка".
  | 20.10.2011 18:19
Там все правильно, за вийнятком – "уголовное дело Тимошенко – глупость, и никакого состава преступления там нет." Є злочин, і не один, а тому мусить бути і кара. Говорити на цю тему є безглуздо, поки люди самі не побачуть всі ці її оборудки, які замилювали судді типу Замковенка. У нас такі Авгієві конюшні, що розчистити за один процес є неможливо. В цьому ракурсі мені подобається відповідь лідерів ПР і КМ на питання чи не бояться вони, що будуть садити колись і їх? І відповідь цілком щира, що вони це абсолютно чітко розуміють, але процес очистки тих конюшен таки пішов!
Стосовно нашої "європейськості", то я цілком підтримую позицію, що без перспективи членства це є фільчина грамота!
  | 20.10.2011 18:27
А війна ця є наша саме тому, що Українська Держава мусить покласти край цьому бардаку, який чинить Тімошенко. Ця бАгіня була "проблемою" Кучми, Ющенка і тепер Януковича і стала проблемою України. Я ніколи не вірив і не вірю, що Кучма "заказав" якогось нікому невідомого Гонгадзе, бо якби він хотів, то першим ділом "розвязав" би саме цю "проблему"! Автор публікації в Блогах правий в оцінках "діяльності" бАгіні, а от те, що це нас не стосується і що це не наша війна є помилкою! Через цю "проблему" наша Україна не має вже ціле десятиліття ні року перепочинку, бо ми вже роками знаходимося в стані холодної громадянської війни! Це є абсолютно ненормально і як я писав раніше, проблему слід розвязати
  | 20.10.2011 18:36
В тому числі і шляхом притягнення ціє "проблеми" до абсолютно законної відповідальності за свою злочинну діяльність. Ви самі можете спостерігати, як цей "психоз" цілком логічно розвіюється як колись із тим "білим братством" з Крівошеєвим і Марією-Деві, до якої теж пів-Києва вже впало до ніг, як до бАгіні. Все розвіялося ніби і не було і люди зараз із здивуванням думають, як вони могли влипнути в подібну халепу.
Подібне відбувається і з бютофілами! Погляньте як все в них розсипається, бо все було побудоване на лічной прєданості бАгінє! Так, наші сусіди на сході і на заході необдумано захотіли розіграти цю карту, як тиск на україну, аби Президент зняв вимогу перспективу членства! От і все!
Ігор Бурдяк   | 20.10.2011 19:08
Кр-к:
...війна ця є наша саме тому, що Українська Держава мусить покласти край цьому бардаку...
Ви якось в благородному запалі так і не помітили, що Євген Іхельзон знаходиться по іншу сторону барикад.
Ігор Бурдяк   | 20.10.2011 19:29
Кр-к:
Є злочин, і не один, а тому мусить бути і кара.
Американський політолог Олександр МОТИЛЬ вважає, що позбавлення екс-прем'єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО волі є абсолютною дурістю, а Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ взагалі не розуміє основоположних принципів європейської інтеграції...
...більш м'яка негідна поведінка у Словаччині прем'єр-міністра Володимира МЕЧІАРА заблокувала перспективу членства цієї країни в ЄС на п'ять років.


Янукович не розуміє основоположних принципів євроінтеграції
  | 20.10.2011 19:51
Ігор Бурдяк:
А Ви сподівалися, що Мотиль з Іхельзоном будуть інакше ставитися до "проблеми"? Та ставлення до неї є як до Черновецького в ізраїлі! Про що мова! Але навіть Іхельзон навідміну до Вас дав ЮВТ досить обєктивну оцінку.
Так як Ви ставитеся, що насправді Тімошенко є для ЄС приводом ніж аргументом! Я вважаю, що Президент правильно розставив акценти – якщо ЄС не дозріла до рішення, щодо перспективи нашого повноправного членства, то краще і їм. і нам почекати поки ситуація стане більш очевидною. чи мені потрібні один одному. чи ні.
Ігор Бурдяк   | 20.10.2011 20:04
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
якщо ЄС не дозріла до рішення, щодо перспективи нашого повноправного членства, то краще і їм. і нам почекати поки ситуація стане більш очевидною. чи мені потрібні один одному. чи ні.
Ми уже дозріли трохи. Уже не маємо статусу вільної країни. І йдемо далі в тому ж керунку.
  | 20.10.2011 20:22
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
якщо ЄС не дозріла до рішення, щодо перспективи нашого повноправного членства, то краще і їм. і нам почекати поки ситуація стане більш очевидною. чи мені потрібні один одному. чи ні.
Ми уже дозріли трохи. Уже не маємо статусу вільної країни. І йдемо далі в тому ж керунку.