Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/discussions/4e836348b895b/

Мерседеси соціалізму

Стрілець | 28.09.2011 21:11

Хочете дискутувати про соціалізм?
Відділіть мух від котлет -
не мішайте в цю тему СССР


Жив собі Іван. У самісінькому Задрипанську. Жив собі, не тужив, їздив на своєму "корчі" – іржавому "Жигулі".

І все було б Івану добре, та почув той Іван про Мерседеса. Яка то шикарна машина! Як їде, як у ній гарно, м'яко. Яка вся велика, блискуча, на капоті зірочка у кружочку...

В деталях було неясно, бо ні Іван, ні хто інший із задрипанців своїми очима того Мерседеса не бачили. Так тільки, розповіді всякі чули-читали.

Загорівся Іван, захотів!

Купити... Скоро стало ясно, що про це й думати не варто, повна нереальність для Задрипанська.

Але ж Іван – він такий, заводний. Коли вже що, не зупиниться. Сам, говорить, зроблю собі Мерседес! Один, окремо взятий, не буду, говорить, ждати милості від природи!

І зробив. Для того – порізав, порубав, розібрав свій Жигуль і зробив із тих деталей, а також іще із різного-всякого щось довше, ширше, все блискуче, всередині м'яке, а головне – на капоті зірочка в кружочку.

Довго потім той Іван із тим Мерседесом мучився, ох і довго. Починаючи з 1917-го дня – аж до 1991-го. Все ніяк не виходило нормально проїхатись, був той Іван об'єктом насмішок для всіх задрипанців.

Аж поки не вирішив – усе, досить із мене! Віднині й навіки доведено: все те була підла брехня! Брехня про чудовий Мерседес, насправді будь-який іржавий Жигуль у сто разів кращий! Все, відтепер не підступай, уб'ю кожного, хто буде мені заливати про Мерседес!

До чого ця казочка? А до того, що коли хтось береться дискутувати про соціалізм чи навіть комунізм, то відділяйте мухи від котлет, нічого в цю тему ліпити задрипанський СССР!

Бо не було там жодного соціалізму, а комунізм і тим більше не будували. Було якесь дивне суспільство із правлячим і при тому цілком експлуататорським класом, що володів усіма засобами виробництва і як хотів, так і понукав тим народом.

Тільки не забував народу при тому мозок пудрити соціалізмом-комунізмом. Дуже добре пудрити, аж повірив народ у це широкими своїми масами. Так повірив, що аж розчарувався у своєму "Мерседесі". І тепер ти йому, народу, про нього і не згадуй, а то враз у ретрогради-совки запише. Якщо не приб'є.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua