Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-3
Рейтинг
-3

Голосов "за"
0

Голосов "против"
3

Комментарии
Ігор Лубківський   | 17.08.2011 15:22
Хороша стаття, навіть не чекав такого від священника. А написане Вами не суперечить офіційній позиції церкви? Тобто, чи належите Ви до якоїсь офіційно визнаної конфесії (ну там РПЦ, УАПЦ, ще щось?), якщо не секрет, звичайно?
  | 17.08.2011 16:11
Ігор Лубківський:
Належав до УПЦ КП, а потім його відлучили і тепер "подвизається" біля ще одного "патріарха" Мойсея...Здається так. нема гірше, коли солодкі і правильні слова говорить гм...в овечій шкірі. Як там автор закінчив – буква вбиває? А тут он скільки правильних букв...І всі "пастирі" різних сект теж ніби научають і сіють добре і вічне, може і уздоровлюють в імя Господа, от тільки чи не почують " Я не знаю вас!"
Ігор Бурдяк   | 17.08.2011 16:46
Кр-к:
Ігор Лубківський:
нема гірше, коли солодкі і правильні слова говорить гм...в овечій шкірі.
Не можу погодитися з тим, що всі слова правильні:
...вибір шляху усе одно був (і залишається!) за Адамом, який послухався (та й до сьогодні слухається) голосу плоті своєї – власне диявола в собі.
Немає в нас диявола. І не можна в усьому звинувачувати сатану. Ми маємо свободу волі і здатність протистояти спокусам тіла і світу. Інша справа, що із-за нашої слабості не завжди це робимо.
А сатана – третій "вид" спокус, справді найпідступніший. Але і його Ісус Христос (якщо він у нас) перемагає.
Ігор Лубківський   | 13.09.2011 15:42
Ну спорити не теологічні теми довго можна. Особливо щодо того, що стосується роузміння Диявола чи Сатани. Мене просто вразила сама спроба це зробити з боку священника – зазвичай вони таких розмов уникають. Тим більше що напрямок думок в нього в цілому вірний, як на мене.
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua