Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Правильна цитата від Тимошенко

Никита | 17.07.2011 14:40

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
6

Голосов "против"
2

Тимошенко переконана, що долю політиків повинні вирішувати демократичні і чесні вибори. "Є всього два методи поміняти владу. Якщо країна демократична, вибори чесні, тоді влада мирно і спокійно змінюється саме на виборах. Не потрібно ніяких протистоянь або революцій, усе вирішують вибори. Це правильна демократична модель", – вважає вона.

Правильна цитата від Тимошенко
Cайт Ю.ТИМОШЕНКО повідомляє, що про це вона сказала в інтерв'ю журналу "Кореспондент". А я побачив цю цитату в Уніан.

Там є ще одна цитата:

"Якщо авторитарні режими заганяють народи в глухий кут без чесних виборів і свободи слова, то народи знаходять інший шлях, адже вибухонебезпечна ситуація завжди кришку зірве. Мені хотілося б, щоб ЯНУКОВИЧ зрозумів, що у нього є єдиний безпечний шлях – зберегти чесні вибори, не змінюючи закон. Якщо все-таки не прислухається і кришку зірве, то за його долю ніхто не зможе поручитися", – сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

От із цією цитатою не можу повністю погодитись. Тому що з історії добре відомо: якщо авторитарні режими заганяють народи в глухий кут без чесних виборів і свободи слова, то народи не завжди і не всюди, на превеликий жаль, знаходять собі інший шлях. Навпаки, дуже часто народи десятиліттями і навіть століттями так і нидіють у тому глухому куті – без виборів і без свободи слова, а отже, і без всякої надії приєднати свою країну до співдружності цивілізованих демократичних країн, де люди мають насправді гідне людини життя.

"Якщо у когось склалося відчуття, що я фан революцій, – я не фан революцій, я фан чесних виборів, але якщо їх немає, я ніколи не залишу країну і народ у безвихідному становищі", – заявила Ю.ТИМОШЕНКО.

І це також дуже гарна цитата.

Можна тільки вітати і підтримувати всі дії Юлії Тимошенко, які так або інакше сприятимуть збереженню в Україні свободи слова і виборчої демократії.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua