Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Продуктивна реставрація СРСР.


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Як реставрувати СРСР без шкоди для суспільства.

Продуктивна реставрація СРСР.
Всім тим, хто вечорами сумує за СРСР, хто у вільний від роботи час займається реставрацією своїх спогадів через трансформацію їх у реальність у вигляді різних ностальгічних громадсько-політичних інсталяцій, заради продуктивності і спокою нашого українського суспільства варто пустити свою енергію в продуктивний напрямок і почати його створювати в реалі у формі музею або клубів за інтересами.

Якщо існують закриті "свінгерські" вечірки для дорослих, де учасники можуть задовольняти свої фантазії, хоча це і суперечить моральним засадам суспільства, то чому б не влаштовувати ностальгічні вечірки для тих, хто закоханий в СРСР.

Вирішення цього питання стане позитивним моментом не тільки для нашого суспільства, а і для самих учасників такого неполітичного руху, адже їх психологічне здоров'я стане передумовою для майбутнього спокою України.

Що відбувається зараз? "Закохані за власним бажанням навічно в СРСР" або "совкові фетишисти" намагаються ось уже протягом багатьох років реставрувати предмет свого поклоніння, – "совок", це інша реальність в якій їм буде досить комфортно існувати. Їх бажання поки що були марними, але ж скільки деструктиву та непродуктивних витрачань енергії має Україна. Існують десятки організацій, політичних партій, які всю свою діяльність спрямовують на відтворення своєї мрії, – "комуну трьох братніх народів", застосовуючи досить брудні методи, а кінцевим завданням є дискредитація незалежності України. Діючи начеб то в "благих" намірах, вони фактично підривають суверенність, незалежність та територіальну цілісність України і сподіваються, що на руїнах України зможуть відбудувати свою утопічну мрію про світле майбутнє.

Ігри "совкових фетишистів" є непродуктивними за своєю суттю, а тому втягуючи в свої ігри максимальну кількість гравців, вони не розуміють, що граються тільки заради самої гри і не допускають жодної гіпотетичної можливості, що колись їх мрія стане реальністю. Надмірна ідеалізація минулого совкового життя, постійне нагадування суспільству про те, як було класно жити за Брєжнєва і скільки коштувала ковбаса у поєднанні з непродуктивною суспільно-некорисною діяльністю є формою психологічного розладу. Коли психологічні розлади мають багато осіб, створюються організації "совкових фетишистів", які займаються суспільно-некорисною працею, замість того, щоб спрямувати свою енергію в продуктивний напрямок.

Пропоную "совковим фетишистам" наступні можливі шляхи реалізації свого хворобливого, але виліковного стану: відкриття музеїв радянського минулого на зразок того, який було відкрито в Севастополі; проведення закритих "совок-паті", де учасники зможуть влаштовувати бутафорні народні суди, засідання райкомів і парткомів тощо; видача пайків товаришам, проведення демонстрацій (бажано в Чорнобильскій зоні, щоб не травмувати людей). Можна навіть за свої кошти на віддаленому острові відбудувати "совок", адже свінгери та нудисти реалізували собі кілька таких проектів в світі, то чому б не наслідувати такий приклад. Створюйте музеї, збирайте експонати, проводьте вечори пам'яті радянському минулому, організуйте видачу пайків членам райкомів, що зубожіли на не мають засобів для існування або відкрийте кінотеатр радянського кіно. Впевнений, що багатьом іншим буде цікаво потрапити в атмосферу тієї держави і головне – це буде продуктивно. Створіть для себе приємний для вас простір існування. Ось вам кілька фото Севастопольського музею радянського дитинства:

http://www.webpark.ru/comment/72634


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua