Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Проголосувати проти всіх. Надія чи ілюзія?

Никита | 10.11.2010 01:26

11
Рейтинг
11


Голосов "за"
11

Голосов "против"
0

У селі Плесецькому Васильківського району на Київщині мешкає 3 тисячі виборців. Під час виборів 900 жителів села проголосували ПРОТИ ВСІХ і лише 124 голоси було віддано за В.Бутько. Цю Бутько за законом мають легітимізувати на посаду сільського голови. Але жителі села так не вважають. Зараз вони заблокували сільську раду і налаштовані рішуче.

Проголосувати проти всіх. Надія чи ілюзія?
У селі Плесецькому Васильківського району на Київщині рівно опівночі має розпочатися засідання тервиборчкому, на якому мають бути оголошені результати місцевих виборів. Про це УНІАН повідомила співвкоординатор ініціативної групи по захисту волевиявлення громади Плесецького Тетяна ФОЯ. За її словами, такий час обрано для того, щоб легітимізувати на посаду сільського голови Валентину БУТЬКО, яку, на думку жителів села, обрано з грубими порушеннями закону.

Уже кілька днів після виборів село охоплене стихійними протестами. Його мешканці вважають, що вибори 31 жовтня пройшли з грубими порушеннями й не відображають волевиявленню місцевої громади. Зокрема, не було зареєстровано як кандидата на сільського голову незмінного голову Плесецького Миколу ЛУЦЕНКА та інших кандидатів. Загалом до виборів голови й депутатів не було допущено більш як 40 місцевих жителів, повідомляє Т.ФОЯ. Під час виборів 900 жителів села проголосували проти всіх кандидатів і лише 124 голоси було віддано за В.БУТЬКО (усього в Плесецькому мешкає 3 тисячі виборців). Відтак жителі села заблокували сільську раду, не допускаючи В.БУТЬКО та інших людей до неї. Вони подали скаргу до Васильківського райсуду, вимагаючи визнати вибори недійсними та призначити повторне голосування.

Як інформує Т.ФОЯ, станом на 22.00 "жителі села сходяться до приміщення ради, їх уже зібралося кількасот, люди прибувають". За її словами, до Плесецького стягнуто значні сили міліції. Правоохоронці не втручаються в перебіг подій. За даними ініціативної групи, для "розблокування" сільради можуть бути задіяні приватні охоронні структури. Водночас жителі села, каже Т.ФОЯ, налаштовані рішуче.

За матеріалом Уніан

Комментарии
www.plysetske.com.ua

сайт села Плесецьке
Історія виникнення села Плесецьке – сягає часів Київської Русі. За часів монголо-татарської навали було ареною бойових дій, що підтверджується археологічними знахідками. Село знаходиться на карті Боплана. Станом на 01.01.2007 р. протяжність вулиць – 46 км. Село газифіковане. Працює Загально освітня школа 1-3 ступенів на 500 учнів, 8 приватних магазинів, медична амбулаторія, дільнична ветлікарня, Будинок культури, 2 бібліотеки, відновлює роботу Плесецький гранітний кар'єр, відновилася робота дитячого садочка "Дюймовочка".

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua