Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Про повагу

Вас-иль | 15.10.2010 10:15

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
5

Голосов "против"
0

Стверджуючи на біле чорне, бо так велить партія, треба вважати, бо партія завтра буде веліти протилежне.

Людині властиво прагнути поваги від оточення. Рецепт досягнення цього не простий, а дуже простий: поважають тих, хто сам себе поважає.

Людина, що себе поважає, не повторює чужі слова, не впевнившись що ці слова є правдою, чи не ображають когось, чи не йдуть врозріз з моральними приписами. Що, зрозуміло, ставить перед такою людиною вимогу – потрібно думати.

Не потрібно ображатись на непоштиве ставлення оточуючих людей до себе. Слід шукати причину в собі.

Для прикладу. Висловлюючи тезу з агітпропу ПР п"ятирирічної давності – третій тур виборів незаконний – слід раніше подумати, що стверджуєш. Вироки Верховного суду закінчувались приблизно наступними словами: Рішення остаточне та оскарженню не підлягає. Право так стверджувати Верховному суду надав ЗАКОН.

Верховний суд не ПРИЗНАЧИВ конкретну особу на посаду Президента. Він доручив НАРОДУ це зробити. Отже результати волевиявлення народу незаконні? Що ж тоді закон?

Користуючись пропагандистськими штампами ПР слід бути обережним. П"ять років ПР стверджувало, що закон 2222 верх демократії. Недавно виступає Лукаш на КС і стверджує, що цей закон є злочинним, ті хто його приймали здійснили державний переворот. Залишилось лише посадити всю ПР + половину ВР до цюпи. Тому стверджуючи на біле чорне, бо так велить партія, треба вважати, бо партія завтра буде веліти протилежне. Партіїї то не зашкодить, а агітатори і пропагандисти виглядатимуть смішними брехунами.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua