Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Ось що таке демократія...

2
Рейтинг
2

Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

Демократія, вибори, роздуми...

Уявімо ситуацію. Літо. Спека. Відпустка. Ви вирішили поїхати до моря маршруткою – там кондиціонер, телевізор та й доїдете вдвічі швидше. Щоб зекономити, поклали в сумки домашнього самогону, сала, консервації тощо.

В маршрутці виявилося 16 чоловік – 5 жінок та 11 мужчин. Рушили. Один фільм переглянули, другий. Аж тут почулися пропозиції зробити привал біля якоїсь водойми, мовляв пора вже й перекусити та покупатись... Водій пообіцяв зупинитись як тільки буде поблизу озеро чи річка. Та ось і озеро.

Несподівано двигун зачмихав, авто стало смикати. Водій зупинився, підняв капот, подивився, лайнувся й кудись зателефонував. Увійшов в салон й заявив: "Авто вийшло з ладу. Мушу їхати в найближчу техстанцію. Ось зліва озеро, справа – річка. Вибирайте місце для пікніка. Ремонт займе півтори години а ви тим часом поїсте, відпочинете, покупаєтесь..."

Нічого не вдієш – всі повиймали торби, сумки, баули й стали на узбіччі. Куди йти на пікнік? Одні вибрали озеро, інші – річку. Аж тут слово взяв солідний чолов'яга: "Любі друзі, місцевина чужа, все може бути отож давайте триматися купи. Щоб був порядок, давайте виберемо Президента, Парламент й будемо їм підкорятись. Як През скаже так воно й мусить бути. Якщо рішення Преза вам не сподобається – парламент накладе вето. Якщо й рішення парламенту більшості не сподобається – об'явимо референдум. Згода? "

Усі погодились. Чоловік взяв слово вдруге: "Висуваю свою кандидатуру на посаду Президента. Звати мене Семен. Виховувався у дитбудинку отож я тертий калач. Маю власну процвітаючу фірму а це означає, що вмію керувати людьми. Завжди відчуваю настрої колективу й приймаю рішення, яке бажає більшість. За це й поважають. Хто ще хоче бути Президентом. Думаю, кожному на передвиборчу 20 секунд достатньо".

Піднялося 4 руки. Кожен назвався й стисло висловив свою програму. Проголосували. Семен набрав 9 голосів. Данило – 3, Сергій 2, Антон – 1, Марія – 1.

Семен радісно об'явив: "Згідно результату першого туру Президентом й водночас Гарантом Конституції стаю я. Клянусь захищати суверенітет, цілісність держави та діяти в інтересах більшості громадян. Тепер виберемо Парламент. Нас крім мене 15 отож, гадаю 3 досить. Щоб не було дискримінації в Парламент обов'язково має увійти жінка. Прошу самовисуватись й оголошувати свої програми".

Піднялось 5 рук й скоро 3 парламентарі були вибрані.

Президент владно сказав: "Йдемо до річки – там вода чистіша!"

Один із парламентарів заперечив: "У річці вода чистіша але разом з тим й холодніша. Це означає, що комусь ногу чи руку може звести судома. У річці також бувають водяні завихрення – може втягнути на глибину... Зараз ми спробуємо на Ваше рішення накласти вето. Парламентарі, хто за те, щоб на рішення Президента накласти вето?"

Піднялось дві руки.

- Хто проти?

Піднялась одна рука.

Голова Парламенту владно заявив: "Вето набуло чинності отож йдемо до озера".

Жартуючи та сміючись всі рушили до озера. Президент запитав громаду: "Хлопці, хто займався силовими видами спорту? "

Піднялося 4 руки.

Президент до них: "Значить так: ви двоє будете міліцією, а ви двоє – армією".

Прийшли. Президент наказує: "Ця поляна є територією нашої суверенної, неділимої держави. Дістаємо хто що має. Жінки розстеляють газети, нарізають ковбасу, хліб, огірки та помідори. Мужики набирають хмиз для вогнища, відкривають консерви та пляшки".

Вода в озері парує, риба "грає", жайворонок в небі заливається, жаби кумкають, коники сюркочуть. Пахне водоростями, травою, сіном, квітами. На розстелених газетах спиртне та закуска. Рай та й годі...

Сіли до імпровізованого столу. Перший тост підняли за демократію. Другий за суверенітет. Третій за мудрого, справедливого Президента.

- А тепер купатись – дав команду Президент.

Всі побігли до води. Ґвалт, сміх, бризки води – ідилія безтурботного відпочинку...

Покупались й підійшли до столу. Жінки розпустили коси, щоб просушити. Щічки у них розпашіли, на тілі усіма кольорами райдуги сяють краплини води, груди та стегна погойдуються в такт рухам. Ах, які ж гарні у нас жінки! Особливо після третьої чарки...

Президент пропонує випити за любов. Аж тут голос: "До речі, про любов! Пропоную влаштувати груповуху!"

- Груповуху! Груповуху! Груповуху! – заволали усі мужики.

Президент поглянув на підлеглих й заявив: "Бачу у народу плавки відстовбурчені, аж тріщать. Народ хоче сексу. Наказую чоловікам кохатися. Жінкам наказую віддаватися їм без зайвих розмов! Армії та міліції наказую прослідкувати за виконанням мого наказу!"

Жінки підняли ґвалт: "О, ні! Ні! Ми одружені! Нас чоловіки дома чекають! Це безпрєдєл! Це культ особи! Ми скористаємось правом вето, оголосимо референдум, відділимось від вашої компанії!"

- Раз так, то хай буде по вашому. Парламентарі, голосуйте! Хто за те, щоб накласти вето?

Піднялась жіноча рука.

- Хто проти?

Піднялось дві чоловічі руки.

- Більшість проти, вето не накладено, отож мій наказ чинний! Хлопці, виконуйте!

- Ні! Ні! Ні! – заволали жінки. – Вимагаємо проведення референдуму!

- Гаразд, – сказав Президент, – нехай буде референдум.

- Хто за те, щоб жінки беззаперечно віддалися чоловікам?

Піднялося 8 рук.

- Хто проти?

Піднялося 5 рук.

- Так, хто не голосував і чому?

Почулися голоси: "Я імпотент, отож мені байдуже... Я віруючий, отож не можу грішити. Не голосував, бо церква у нас відділена від держави... А я голубий, мене жінки не "вставляють..."

- Значить так: референдум більшістю голосів проголосував за інтим між жінками та чоловіками.

Жінки заволали: "Раз так, то ми хочемо відокремитись від вашої поляни й жити окремо!"

Президент сердито: "Що це ще за сепаратистські призиви!? Га!? Я, як Гарант Конституції зобов'язаний слідкувати за дотриманням територіальної цілісності нашої народної поляни та присікати усілякі сепаратистські настрої. Це що ж виходить? Жінки будуть жити окремою поляною, мужики іншою, віруючі, імпотенти та підарасти теж окремо? Що ж то тоді буде!? Так, згідно волевиявлення більшості громадян, жінок-сепаратистів об'являю ворогами народу й наказую мужикам іпат їх у всі дири як ворогів народу! Міліції та армії наказую слідкувати за належним виконанням волі трудового народу!"

Що тут почалось! П'яні мужики накинулись на жінок, стали зривати з них купальники, валити на землю. Ґвалт, крики, прокляття, сльози, благання помилувати...

Армія та міліція спочатку слідкувала за належним виконанням наказу а потім й сама підключилась до процесу.

Поволі все стихло. Мужики підійшли до столу а там порожньо – випите та з'їдене вже все...

Поглянули на Президента. Той зрозумів з пів-слова. Рвучко встав й наказав: "Неподобство! Президент, Парламент, армія, міліція та народ голодні! Хто не хоче годувати свою армію, той буде годувати чужу. З огляду на цю істину, наказую всім сплатити в казну податок горілкою, продовольством або грошима. Хто не побажає платити – міліція та військові відберуть силою!".

Хто став викладати продукти, а хто й ні. Тоді міліціянти та військові кинулись до пакетів і їхній вміст без розбору витрусили на стіл. Після цього зголоднілі громадяни накинулися на спиртне та їжу. Випили за демократію, за взаєморозуміння, за народ...

Аж тут водій маршрутки з траси сигналить. Похватали громадяни кожен своє й посунули до маршрутки. Йдуть мужчини й радісно коментують пережите: "Яка це хороша річ – народовладдя, демократія! І напилися-наїлися на халяву, і покупалися, і пострахалися від душі... І Президент наш горою за народ! А давай його висунемо на Президента України! От заживемо!..."

Позаду заплакані жінки несуть напівпорожні, брудні, рвані пакети й, плачучи розмовляють: "Ти диви, Маню, яка цікава річ ця демократія! І ворогами народу обізвали, і побили при спробі захиститись, і відтарабанили хором у всі дири, і ще й в придачу пограбували! І все це демократично, законно, через рішення Президента, через Парламент, референдум..."

P.S. Ну що, любі мої, повчально? Ось так й радянська влада перемогла, так й колективізація відбувалась. Демократичний централізм – підкорення меншості більшості, млін...

Ось так наш Парламент блокує розумні укази Президента й так далі...

Сьогодні знайдіть наймудрішого патріотичного українця й більшість народу його... не вибере! А тому, що такий більшості не вигідний...

Люди темряву більше полюбили, лихі бо їхні вчинки (с)

Отакеє то от...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua