Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Будьмо людьми

Вас-иль | 30.11.2009 09:26

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
9

Голосов "против"
5

Шановні громадяни України і не тільки. Ми всі дорослі люди. Пора вже розуміти елементарні речі.

Сумно, і гірко. Страшно і печально. Шановні громадяни України і не тільки. Ми всі дорослі люди. Пора вже розуміти елементарні речі.

Чесно скажу, про деяких панів з Росії думав, що вони знають, як себе треба поводити на похороні, чи поминках. Не можна співати Калінку та танцювати Бариню, панове, а якщо співати, то псалми. Тим більше не можна докоряти на поминках, що в мене теж таке горе було, а я на відміну від Вас, веселюся і радію. Якщо не розумієте, запитайте старших людей, може щось і проясниться.

Страшно читати коменти деяких співгромадян. "Так а суть тогда где?Кого судите?К России притензий нет, Союза нет физически,свои уроды тоже благополучно окочюрились,что за шаманство с костями умерших, кстати всех?"

Шановні, хто так думає. Надіюсь ви розумієте, що, в ті часи, в тій обстановці, рідні і близькі не мали можливості віддати останню шану покійним. Поховати, помолитися, пом'янути. Ви, також надіюсь розумієте, що цього не робилось і за всі роки існування цієї вурдалацької держави, яка вчинила і це і ще багато злодіянь. Невже не зрозуміло, що наш обов'язок, як людей, зробити це? І, взагалі, дико і непристойно, докоряти близьким покійних, що вони зачасто, на чийсь погляд, відвідують могили, відправляють панахиди. Будьмо людьми, нарешті.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua