Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
6
Рейтинг
6

Голосов "за"
8

Голосов "против"
2

Мiф про канадську двомовнiсть

ЗаХар | 26.09.2009 21:30
"Якщо Квебек (а особливо – Монреаль) залишився франкомовним, то це завдяки вiдмовi вiд бiлiнгвiзму."
Комментарии
Никита   | 26.09.2009 21:36
Дякую, Захаре!
Хоч я вже подавав лінк на цю публікацію, – стаття заслуговує, щоб її прочитали якомога більше людей.
ЗаХар   | 26.09.2009 21:40
Вибач. То був тиждень моєї відсутності, і хоча в мене були підозри, що хтось це вже лінкував, але перевірити не міг (Ти ж знаєш, що тут діється з стрічкою лінків)
Victoria   | 26.09.2009 21:40
+++!
Никита   | 26.09.2009 22:09
ЗаХар:
Не вибачайся!
Навпаки, цікаві і дійсно корисні матеріали так і слід – лінкувати декілька разів. Бо за бездумними флудерами не вженешся...
Улас Золотоноша   | 26.09.2009 22:28
Никита:
ЗаХар:
Не вибачайся!
Навпаки, цікаві і дійсно корисні матеріали так і слід – лінкувати декілька разів. Бо за бездумними флудерами не вженешся...
Чому Ви вперто мовчите? Я ж, здається, до Спільноти звертався...
Улас Золотоноша   | 26.09.2009 22:41
ЗаХар:
Вибач. То був тиждень моєї відсутності, і хоча в мене були підозри, що хтось це вже лінкував, але перевірити не міг (Ти ж знаєш, що тут діється з стрічкою лінків)
ЗаХаре, не хитруйте. Є ж список СУН, де цей лінк зафіксовано. Чи Ви не цікавитесь публікаціями своїх побратимів?:)
ЗаХар   | 26.09.2009 22:50
Улас Золотоноша:
ЗаХар:
ЗаХаре, не хитруйте. Є ж список СУН, де цей лінк зафіксовано. Чи Ви не цікавитесь публікаціями своїх побратимів?:)
Вікторе Івановичу!
1. Ви можете повірити, що я дійсно не здогадався так зробити?
2. Лінк не обов*язково мав виходити від СУНівців
3. Ви не поділяєте думку Никити про бажаність повторного лінкування таких матеріалів?
4. Про яке звернення Ви говорите? Я справді не розумію, про що мова.
Никита   | 26.09.2009 22:54
ЗаХар:
Запрошую до участі в конкурсі
Улас Золотоноша   | 26.09.2009 23:10
ЗаХар:
Улас Золотоноша:
ЗаХар:
Вікторе Івановичу!
1. Ви можете повірити, що я дійсно не здогадався так зробити?
2. Лінк не обов*язково мав виходити від СУНівців
3. Ви не поділяєте думку Никити про бажаність повторного лінкування таких матеріалів?
Після цього я таки й справді повірив, що Ви неуважні. Я не проти лінка. Я проти того, щоб обходити нагальні проблеми. Я надрукував нотатку про клонів, де є також звернення до спільнот. А ще раніше я звернувся з конкретними пропозиціями, як покращити сайт...
ЗаХар   | 26.09.2009 23:17
Улас Золотоноша:
Після цього я таки й справді повірив, що Ви неуважні. Я не проти лінка. Я проти того, щоб обходити нагальні проблеми. Я надрукував нотатку про клонів, де є також звернення до спільнот. А ще раніше я звернувся з конкретними пропозиціями, як покращити сайт...
Не маю повноважень на відповідь від всієї спільноти, тож висловлю лише власну думку. Я особисто згоден з автором Вітер з Гаю в перших коментах під вашим дописом.
Leon   | 27.09.2009 00:21
Дякую за лінк. Щось подібне читав у чиємусь Лайвжурналі, але давненько.
+
Свирид Ткач   | 27.09.2009 10:29
Leon:
+
Також зі звичним галицьким гонором дивиться на своїх же, звалося б, однодумців...
Leon   | 27.09.2009 23:15
Свирид Ткач:
Leon:
+
Також зі звичним галицьким гонором дивиться на своїх же, звалося б, однодумців...
Уласе, не наривайтесь на грубощі
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua