Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Провокація чи чорний ПіАр?

ЗаХар | 16.08.2009 23:50

13
Рейтинг
13


Голосов "за"
16

Голосов "против"
3

Хоч те, хоч інше, але не можна ж настільки примітивно!

На НП – новий автор (авторка?) HeliosZP І відразу -з сенсаційною новиною Запорожский ЕНОТ: Бей жидов – спасай деревья! Читав -і очам своїм не вірив. Чи має автор хоча б найменше уявлення про Запоріжжя? Вирішуйте самі

1. Солов'їний Гай (рос. – Соловьинная Роща) знаходиться на правому березі Дніпра в 5 км. на південь від Запоріжжя в напрямку села Біленьке. Гадаю, не варто пояснювати, що ніякий цирк там не розташований.

2. Насправді мова йде про зелену зону між проспектом Леніна біля торгівельного центру "Україна" та цирком. Дерева там нічим не гірші за решту, яка росте по місту. Принаймні я серед них жодного сухого не бачив. А коли специ знайдуть якесь хворе, то, зрештою, його можна видалити і "особисто". До того ж як вони можуть впасти на "Україну", котра знаходиться на іншому боці проспекту, а також на цирк, до якого теж щонайменше -50м асфальтового майданчика – величезне запитання. Будинки по вулиці Лермонтова – теж за проїзною частиною.

3. Найцікавіше. Ідея про знищення парку та побудову на його місці торгівельного комплексу належить одному з найвідоміших запорізьких бізнесменів та, за сумісництвом, лідерові місцевого осередку Партії Регіонів В. Кальцеву. Людини, котра активно декларує власна православіє (звичайно ж, РПЦ -толку) і навіть спонсорує будівництво чергового храму. Саме його молодь і закликала отямитись і не лишати жителів міста чергової зеленої зони. То ж до чого тут Фронт Змін, Яценюк та євреї?. Кому потрібна була ця публікація? В мене є власна думка, але я поки що утримаюсь від її оприлюднення. А як вважаєте ви?

PS. Перед виставлянням на НП ще раз перечитав статтю з коментами. Трохи додам

HeliosZP | 16.08.2009 22:23

[URL=http://narodna.pravda.com.ua/politics/4a88430b9ed95/view_comments/#form]Vladislav: где они стоят полупустые? У вас в голове? Я, конечно, не знаю и не могу судить, какая ситуация конкретно в вашем регионе, но не думаю, что настолько пессимистеческая, насколько вам лично хочется. Магазины и супермаркеты как работали, так и работают, новые как открывались, так и открываются, свежий пример: сеть магазинов Рейнфорд именно в Запорожье уже обзавелась несколькими новыми помещениями под свои супермаркеты, только еще в работу не запустили.

[/URL]

На проспекті Леніна, та й в інших місцях, багатенько приміщень стоїть закритими з об'явами: "Закрито" або "Аренда". Розширення "Рейнфорду" йде за рахунок магазинів збанкрутілої "Большой ложки". А величезний гіпермаркет "О Кей"закрився без жодної заміни. Може краще туди "благодійникам" податись?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua