Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Хронічне хамство


20
Рейтинг
20


Голосов "за"
22

Голосов "против"
2

Останнім часом просто гидко стало заглядати в НП, - стільки всякої гидоти, некультур"я, хамства тут розвелося... Читаєш те, що понаписували різні розумові недомірки, й диву даєшся – звідки це взялося?

Останнім часом просто гидко стало заглядати в НП, - стільки всякої гидоти, некультур"я, хамства тут розвелося... Читаєш те, що понаписували різні розумові недомірки, й диву даєшся – звідки це взялося? Розумію, якщо маєш свою позицію, не згоден з моєю – сперечайся, аргументуй. Але не хами, не намагайся, не маючи за душею ні грамульки розуміння теми, ніякого інтелектуального багажу, принизити, нахамити.

Свою тупість, необізнаність в багатьох питаннях замінюють хамством, - щоб хоча б в своїх власних очах піднятися, підвищити свою самооцінку. І відчути роздратованість опонента. О, то вже велика втіха і насолода хама-вампира. Потирає радісно руки, тішиться. Яка то радість для хама бачити, що супротивник роздратований, збитий з пантелику чи розгублений.

Біс з ними, коли вони хамлять, принижують когось окремо взятого, але коли брудом поливають мій народ, мою мову... Тут, звичайно, терпіти не можна. Хоч християнство вчить підставляти праву щоку, коли вліпили по лівій... А якщо тебе дубасить нехристь собача... Задубасить, якщо підставлятися. Бо ж хамство – це, як стверджють дослідники цього явища, "тваринний автоматизм", бо хамлять в основному люди примітивні, з розвинутими тваринними інстинктами, у яких нульова емоційна компетентність. Особливо хамлять ті, хто, маючи перераховані якості, ще й заховався за анонімність. Маємо справу з хронічними хамами, а хронічні хами – то хронічні дурні. Факт. Хамська агресивність – штука небезпечна, приносить велику шкоду суспільству, особистості.

Хаму приємно, коли зачепить за щось дороге людині. Для нас, – мова, наприклад. От і знущається хам над мовою й радіє, що задів за живе. Радіє, коли читає наші коментарі. А давайте, не будемо коментувати писанину хамів-нехристів. Воно не отримає задоволення, що "зацєпіло", що "допєкло".

Дехто каже, що й з такими треба вести себе толерантно. Та яка там толерантність! Про яку тут культуру спілкування з боку хама може йти мова?! В хронічного хама ще й хронічна бездуховність.

Думаєте, воно пише конкретно для нас, тих, хто з ним сперечається, хто йому опонує? Ні, воно нас просто дразнить, на нас воно випробовує, прицінює вартість своїх опусів – є роздратування, є гнівні коментарі – значить, пройняло, значить, треба бити в цю точку ще. Але готує воно свої щі для більш широкої сфери споживачів: щоб світ прочитав і повірив, чи хоча б пройнявся сумнівами щодо України: і мова у цього народу не така, і сам він те такий. Одним словом – впроваджує в життя валуєвські постулати: "нєт, нє било, і бить нє можєт" з поправкою на сьогоденні вказівки.

Воно – рядові широкого фронту оголошеної нам інформаційної війни. Воно запускає інформацію-зброю в інформаційну систему нашої країни, світу, котра, на його думку і переконання його хазяїна, зможе внести системний збій: зміну переконань та поглядів.

З хамством та хамами як такими боротися даремно. До того ж, якщо вроджене хамство заохочується та щедро оплачується – воно ж зброя в інформаційній війні. Хамство не побореш, але можна побороти його примітивний продукт, бо як правило хронічні хами досить примітивні.

Отже, щоб не підгодовувати енергетично хама-вампира, щоб не надавати йому бажання ще більше дражнити нас, не варто коментарями реагувати на його опуси. Просто ігнорувати. А потім спокійно, розважливо, аргументовано розкрити тему, якої своїми брудними лапами торкнувся хам-професіонал чи хам-любитель.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua