Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/discussions/4a61071043a71/

НОТАТКИ ПРО НАШІ ПОРЯДКИ

Никита | 18.07.2009 02:19

Пропоную для обговорення неформальні правила для авторів НП- для тих, хто поважає не тільки себе і свою думку, але й своїх читачів.
А також пропоную обговорити прості і відомі істини:
– Людина дивиться в іншу людину як в дзеркало.
– Все, що говорить людина, – вона говорить про себе.

НОТАТКИ ПРО НАШІ ПОРЯДКИ
Я писав статтю для НП; вона була вже майже готова; та Олена Притула випередила мене! Оголосивши свою війну тим, хто перетворює УП на смітник, вона просто і ясно сформулювала фактично мої думки і враження. Залишається подякувати пані Олені і побажати успіхів – всім нам.

Отже, мої пошуки втратили актуальність, – але не всі. Пропоную для обговорення неформальні правила для авторів НП - для тих, хто поважає не тільки себе і свою думку, але й своїх читачів.

1. Можна писати все і про все, якщо автор формулює свої думки коректно.

2. Тим авторам і коментаторам, які не пристануть на цю пропозицію і продовжуватимуть хамити людям, – ОГОЛОСИТИ ІГНОР.

3. Хамством вважати:

- Матюки та інші брутальні слова;

- Неаргументовану критику накшталт "всьо єто фігня", "тільки так і не інакше, а хто думає інакше, той або дурень, або совість втратив" тощо;

- Наполегливі спроби розмовляти з іншими дописувачами зверхньо, ніби дивлячись згори вниз; спроби маніпулювати людьми;

- Прошу доповнити цей список.

4. Якщо комусь не подобається ідея ІГНРУВАТИ ХАМА і він хоче перегавкуватись з ним – заборонити це неможливо. Але велике прохання до таких любителів: не намагатися втягувати в своє гав-гав інших дописувачів.

5. Пам"ятати прості і відомі істини:

- Людина дивиться в іншу людину як в дзеркало.

- Все, що говорить людина, – вона говорить про себе.

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua