Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   коректність   щирість   певний рівень наших дописів і дискусій
10
Рейтинг
10


Голосов "за"
16

Голосов "против"
6

Комментарии
Улас Золотоноша   | 18.07.2009 13:02
Никита:
Улас Золотоноша:
Я не можу заборонити Вам залишити комент під дописами, що наразі розміщені вище по сторінці. Ніхто не може заборонити Вам вступити в подібний діалог, як Ви оце зробили зараз.
Єдине, що я можу: просити Вас не намагатися втягувати в це неподобство інших дописувачів. Вибачте!
Дай вам волю, Ви б ще мене й четвертували разом з Анатолієм. Слава Богу, що не маєте на це волі...
Олекса Косар   | 18.07.2009 13:04
Никита:
Олекса Косар:
+
"...критик пише портрет не лише автора, а й себе самого."
Це, безумовно, так. Це пояснює, чому про один твір є різні, інколи абсолютно протилежні, думки і оцінки. Не пам"ятаєте, кому належить цитата, що Ви навели?
Той вислів з інтерв"ю О. Забужко.
Никита   | 18.07.2009 13:23
Улас Золотоноша:
Хамство, незензурщина, хуліганство, образи і все, що глибоко аморально та принижує честь і гідність людини, повинні нами активно й неухильно засуджуватись! А автор пропонує вести себе по-страусиному!
Я активно і неухильно засуджую хамство і образи. Сам намагаюсь нікого не ображати, а якщо таке трапляється, не бачу сорому в тому, щоб вибачитись перед людиною. Просив вибачення і у Вас, оскільки вважаю, що образа вимірюється не намірами, а відчуттям ображеності.
Але іншого шляху боротьби з віртуальним хамством, окрім ігнору, я просто не бачу.
Улас Золотоноша   | 18.07.2009 13:50
Яке в біса віртуальне? Слово матеріалізується, отже, вбивчо діє на нас, принаймні на мене. Треба бути сліпоглухонімим, щоб цього не бачити й не розуміти. Єх, юнаки, юнаки...
  | 18.07.2009 14:16
Никита:
Анатолій:
Наші коменти з"явились майже одночасно. І приклади, наведені нами, подібні один до одного! – перехід на особистість співбесідника, спроба давати йому свої особистісні оцінки – що це, як не хамство?
В принципі, то погоджуюся з Вашими думками. Обговорення не матеріалу, а перемивання кісточок автора є хамством. То ж чи є гріхом вказати хаму на це? Стосовно Вашої ідеї "ігнору", то вона була б дієвою, якби і Ви в тому числі не один раз вступали в толерантній манері в дискусії з відомими хамами. І тільки тому, що особисто Вас ще не послали і не обізвали. То який же тут ігнор, сепаратний?
Никита   | 18.07.2009 14:48
Кр-к:
По-перше, я не є взірцем і ніде не закликаю брати з мене приклад. Шукаю рішення проблеми, пробую так і сяк...
По-друге, тут може діяти такий самий принцип: засудити не особу як хама, а конкретні хамські прояви.
Хто це сказав: граючи злого, шукай в ньому доброту; граючи доброго – шукай, де він є злим?
Чи є в нас на сайті людина, про яку можна сказати: ось, абсолютне зло?
  | 18.07.2009 15:43
Я не вважаю ігнорування універсальним засобом, хоча все частіше до нього вдаюся.
А образити автора можна і обговорюючи його дописи: Маячня. Стаття не фахова, не тягне навіть на студентську роботу. Шариківщина. І тому подібне.
Werwоlf   | 18.07.2009 15:49
Погоджуюсь, звичайно.
Никита   | 18.07.2009 15:57
Анатолій:
Погоджуюсь з Вами.
Я так само не вважаю ігнорування універсальним способом. НМД, це крайній спосіб, коли вичерпані всі спроби порозумітися – якщо мова йде про людину.
Якщо ж маємо справу з тролями-мамбами - це єдино можливий спосіб.
Ви запитаєте, як відрізнити людину від мамби?
Насамперед, інтуїтивно.
Людина висловлює свої власні думки і почуття, мамба белькоче щось незрозуміле. Нецікаве.
Ну і я так думаю, що одна й та сама особа може виступати в різних іпостасях. Наприклад, зазвичай це троль, але подекуди він скидає маску і розмовляє як людина: чому б не поспілкуватися тоді?
Никита   | 18.07.2009 16:08
Анатолій:
А образити автора можна і обговорюючи його дописи: Маячня. Стаття не фахова, не тягне навіть на студентську роботу. Шариківщина
Хіба це обговорення? Таке саме хамство. Див. пункт третій:
3. Хамством вважати:
- Неаргументовану критику накшталт "всьо єто фігня", "тільки так і не інакше, а хто думає інакше, той або дурень, або совість втратив" тощо;
свидомыи шо аж   | 18.07.2009 16:12
Кр-к:
Обговорення не матеріалу, а перемивання кісточок автора є хамством. То ж чи є гріхом вказати хаму на це? Стосовно Вашої ідеї "ігнору", то вона була б дієвою, якби і Ви в тому числі не один раз вступали в толерантній манері в дискусії з відомими хамами. І тільки тому, що особисто Вас ще не послали і не обізвали. То який же тут ігнор, сепаратний?
ТЫ СКОТИНА ИЗ СВИНОФЭРМИ ШО ВЧОРА НАПИСАЛА?
свидомыи шо аж   | 18.07.2009 17:35
То який же тут ігнор, сепаратний?
ХРЯК НЕ СЕПАРАТНЫЙ А СЕЛЕКТИВНЫЙ
АБАБАГАЛАМАГА ТЫ НЕДОУЧЕННАЯ
ЗаХар   | 18.07.2009 20:20
Кр-к, Анатолій
Ваші зауваги слушні, але пропозиції Никити виглядять принаймні розумно. Зрозуміло, що визначати межу між обговоренням допису і автора доведеться кожному інтуїтивно, але, НМД, це все ж краще ніж те, що маємо зараз.
свидомыи шо аж   | 18.07.2009 22:04
ЗаХар:
НМД, це все ж краще ніж те, що маємо зараз.
А ШО Ж ВЫ МАЕТЭ ЯКЩО НЭ СЭКРЭТ?
свидомыи шо аж   | 18.07.2009 22:09
Улас Золотоноша:
Ви б ще мене й четвертували разом з Анатолієм. Слава Богу, що не маєте на це волі...
ТЭБЭ НЭ ЧЭТВЭРТУВАТЫ ЧЭТВЭРТУВАННЯ ТОБИ
ДО ЛАМПОЧКИ ТОБИ НАЛЫВАТЫ НЭ ТРЭБА