Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   коректність   щирість   певний рівень наших дописів і дискусій
10
Рейтинг
10


Голосов "за"
16

Голосов "против"
6

Комментарии
Улас Золотоноша   | 18.07.2009 07:18
Рішуче не погоджуюсь! І вважаю це великою помилкою через брак душевності...
Улас Золотоноша   | 18.07.2009 07:33
Хамство, незензурщина, хуліганство, образи і все, що глибоко аморально та принижує честь і гідність людини, повинні нами активно й неухильно засуджуватись! А автор пропонує вести себе по-страусиному!
Улас Золотоноша   | 18.07.2009 08:12
І останнє: політика терпимості вкрай згубна!...
  | 18.07.2009 10:15
По п'ятому пункту: То дійсно істини?? Досі я їх ніде не бачив.

Особисто мене нервують плодовиті. Ніякими ігнорувуннями від них не захистися. Вони будуть по хамські зіштовхувати решту авторів на узбіччя. Тут треба дійсно вийти на керівництво сайту і поговорити. Адже технічно зовсім не складно зробити, щоб автор не міг розміщувати більш однієї статті за добу.

А модератори на сайті є і діють оперативно. Я до них неодноразово звертався по допомогу і отримував її навіть серед ночі.
Никита   | 18.07.2009 10:58
Улас Золотоноша:
Я не можу заборонити Вам залишити комент під дописами, що наразі розміщені вище по сторінці. Ніхто не може заборонити Вам вступити в подібний діалог, як Ви оце зробили зараз.
Єдине, що я можу: просити Вас не намагатися втягувати в це неподобство інших дописувачів. Вибачте!
Никита   | 18.07.2009 11:09
Анатолій:
Щодо дзеркала, то про це писав навіть К.Маркс в "Капіталі". Він писав, що оскільки людина народилася без дзеркала в руках, "людина спочатку дивиться, немов у дзер-кало, в іншу людину. Тільки ставлячись до лю-дини Павла як до подібної до себе, людина Петро починає ставитись до себе як до люди-ни".
ЗаХар   | 18.07.2009 11:27
+
Підтримую
Суттєво - обговорювати допис, а не автора
Олекса Косар   | 18.07.2009 11:43
+
"...критик пише портрет не лише автора, а й себе самого."
Никита   | 18.07.2009 12:01
ЗаХар:
+
Підтримую
Суттєво - обговорювати допис, а не автора
Чи правильно я зрозумів, що Ви пропогуєте доповнення до третього пункту? Тоді це можна сформулювати так:
3. Хамством вважати:
- намагання обговорювати не конкретний допис, а особу Автора.
Никита   | 18.07.2009 12:04
Олекса Косар:
+
"...критик пише портрет не лише автора, а й себе самого."
Це, безумовно, так. Це пояснює, чому про один твір є різні, інколи абсолютно протилежні, думки і оцінки. Не пам"ятаєте, кому належить цитата, що Ви навели?
Вас-иль   | 18.07.2009 12:09
Правильно Нікіта каже пане Уласе. Сила хама в нашій реакції на хамство. Найгірше – хамити у відповідь. Найкращий спосіб стимулювати хама – продемонструвати свою образу. І не треба вступати в діалог, коли наперед відома неадекватна реакція.
Пане Уласе. Ваші опоненти – підневільні люди. Раби системи, суспільства і стереотипів.Будьте вільним, і матимете перевагу.
  | 18.07.2009 12:47
ЗаХар:
Суттєво - обговорювати допис, а не автора
Згоден, але де-хто забороняє обговорювати свої дописи: Моя Вам дружня порада – не лізьте в літературу, бо Ви там – повний невіглас. Займайтеся краще своєю електрикою, а не суйте свого носа, де ні бельмеса не розумієте...
Забороняють на тій підставі, що вважають свої писульки літературою. Вони важають свої нудності гострою сатирою, а я мушу їхній рвотний порошок мовчки ковтати та ще й вдавати, що мені смішно.
Никита   | 18.07.2009 12:49
3. Хамством вважати:
- намагання обговорювати не конкретний допис, а особу Автора.
НМД це слушне доповнення. Перехід на особистості в дискусії взагалі межує з хамством і дуже часто ним є. А як ще можна оцінювати подібні заяви: "це очевидно всім, крім тупих і недолугих"; "в дурість Вашу не вірю, отже, Ви просто брешете"; "Ви так не думаєте, а викручуєтесь і робите вигляд"?
Що можна відповідати на це?
"Ні, я не тупий, ні, я не викручуюсь, ні, я не брешу"? або "Сам ти тупий, сам викручуєшся, сам ти брешеш"?
Кричуще і свідоме хамство, що заслуговує тільки на ігнор!
Никита   | 18.07.2009 12:54
Анатолій:
Наші коменти з"явились майже одночасно. І приклади, наведені нами, подібні один до одного! – перехід на особистість співбесідника, спроба давати йому свої особистісні оцінки – що це, як не хамство?