Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Ксенофобія: чи така вона страшна?


6
Рейтинг
6


Голосов "за"
13

Голосов "против"
7

Зараз зі шпальт газет і телеекранів говорять багато про ксенофобію. Говорять яке погане це явище. Така увага пов'язана із недавними подіями у м. Марганець Дніпропетровської області. Проте, ніхто не говорить про її суть і причину виникнення!

Ксенофобія: чи така вона страшна?
Зараз зі шпальт газет і телеекранів говорять багато про ксенофобію. Говорять яке погане це явище. Така увага пов'язана із недавними подіями у м. Марганець Дніпропетровської області. Проте, ніхто не говорить про її суть і причину виникнення!

Для початку, треба розуміти що означає це слово іншомовного походження. Великий тлумачний словник сучасної української мови дає нам таке визначення: "Ксенофобія – це ворожість або страх по відношенню до іноземців". Отже, ми не бачимо у цьому визначенні ніякої ненависті до іноземців, а просто "ворожість або страх".

Таким чином, ксенофобія не закликає до вбивства, ненависті чи ще яких-небудь суспільно-негативних явищ. Ксенофобія лише констатує факт того, що люди певної національності, які проживають на своїй землі і в своїй державі, відчувають певну ворожість до іноземців. І це, що найголовніше, абсолютно нормальний стан речей. Адже, економіка світу, у т.ч. і України, будувалась саме на загарбанні одного народу іншим. Тому, кожен народ намагався створити власну систему безпеки щоб захиститись від чужоземних загарбань. Такий світовий порядок існує і до сьогоднішнього дня. І тому немає нічого дивного, коли, наприклад українці відчувають певну ворожнечу до інших народів, які приїжджають на постійне місце проживання в нашу державу. Це абсолютно нормально, бо українські люди на підсвідомому рівні відчувають у інородців певну загрозу для себе (в першу чергу це стосується робочих місць і криміногенної ситуації).

Крім того, давайте не будемо забувати, що більшість інородців які приїжджають в Україну ведуть себе по хамські. Мало того, що вони не здатні вивчити українську мову, вони просто намагаються нав'язати українським людям свої звичаї і культуру. Тому, українці відповідно до інстинкту самозбереження намагаються зберегти себе і свою націю. В знаки даються і наслідки економічної кризи, яку зараз переживає українська економіка.

Не слід забувати, що для українського менталітету характерна така негативна риса, як толерантність. Саме через неї ми терпіли понад століття панування московських інородців на своїй землі. Тепер ми можемо опинитися під цілком легальною загрозою панування інших інородців на нашій українській землі.

Наша ж влада замість того, щоб здійснювати абсолютно нелогічні і малоефективні кроки щодо пороби з ксенофобією, мала б боротися із притоками іммігрантів в Україну. В першу чергу, необхідно закрити наші кордони з Білоруссю і Росією і встановити візовий режим з цими країнами. Адже саме через українсько-білоруський і українсько-російський кордони відбувається найбільше проникнення іммігрантів.

По-друге, влада має здійснити реальні кроки на відродження української економіки.

По-третє, так, дійсно можливо деяких інородців і можна було б пускати до нашої держави і надавати їм українське громадянство. Але, це мають бути високваліфіковані кадри (науковці, дослідники і т.д.). Проте, при цьому вони мають обов'язково пройти процес нострифікації. Для того щоб отримати українське громадянства, вони повинні здати важкий екзамен з української мови і української історії, а в майбутньому вони повністю мають асимілюватися із українськими людьми.

Підкреслюю, цією статтею я не закликає до розпалювання міжнаціональної ворожнечі, я просто констатую факт.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua