Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   Ірена Карпа   українська мова і література
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

Ірена Карпа відповіла на запитання УНІАН.

Никита | 27.06.2009 14:36
Після передачі "Шустер Live" я почувалася так, ніби тиждень порпалася в каналізації...Росіяни дуже кльові, але поки не йдеться про Україну... Якщо люди не ідіоти, вони говоритимуть в Україні українською...Слово "срака" наскільки всеохопне, воно виразить тобі що завгодно...
Комментарии
Улас Золотоноша   | 27.06.2009 14:54
Якщо чесно й відверто, то цій дівчинці давно вже треба лікувати голову...
jurko   | 27.06.2009 15:47
+!
Супер!
jurko   | 27.06.2009 15:48
Улас Золотоноша:
Проблеми в штанах неминуче виливаються у проблеми в голові. Тому голову треба лікувати не їй!
jurko   | 27.06.2009 16:02
"За сими йшли святі понури,
Що не дивились і на світ,
Смиренної були натури,
Складали руки на живіт;
Умильно Богу все молились,
На тиждень дні по три постились
І вслух не лаяли людей;
На чотках мир пересуждали
І вдень ніколи не гуляли,
Вночі ж було не без гостей." (Іван Котляревський)
Це він про пекло і місце вньому для ханжів та лицемірів.
Улас Золотоноша   | 27.06.2009 17:07
jurko:
Улас Золотоноша:
Проблеми в штанах неминуче виливаються у проблеми в голові. Тому голову треба лікувати не їй!
Скільки хамові не кажи, що він хам, все одно він так і залишиться хамом. Це від відсутності клепки в голові...
jurko   | 27.06.2009 17:55
Улас Золотоноша:
Запамятайте, що менше хамите Ви, то менше хамлять і Вам!
Никита   | 27.06.2009 18:05
Я абсолютно погоджуюсь з І.Карпою в тому, що
З мови не можна нічого викидати.
Лайка і лайлива лексика присутні в кожній мові; без них мова є неповноцінною. Згадаймо тексти Довженко (як він розповідає, як лаялась його бабуся), тексти українських класиків... Зараз, коли йде процес відродження української мови, багато хто заново її вчить, – з ТБ, з періодики лайці не навчишся... Тому такі твори, написані живою народною мовою, вони ДУЖЕ потрібні, з точки зору збереження і розвитку мови.
Улас Золотоноша   | 27.06.2009 21:24
jurko:
Улас Золотоноша:
Запамятайте, що менше хамите Ви, то менше хамлять і Вам!
Де я вам хамив? Лікуйтеся, поки не пізно!

Нікіті. А як же боротьба з лайкою москальською братів-тягнибоківців, мене – вам по барабану? Вам до вподоби, коли жовтороті на Хрещатику серед білого дня, не дивлячись на оточення, тільки й знають, що бля-бля?...
Никита   | 27.06.2009 22:29
Улас Золотоноша:
НМД це різні речі. Письменниця свої книжки нікому не нав"язує: кожний має змогу їх просто не відкривати. Але для повноцінного розвитку мови такі тексти потрібні.
Художній текст не можна порівнювати з лайкою на вулиці.
Улас Золотоноша   | 27.06.2009 22:48
Не вчіть ученого, Нікіта – непорядно з вашого боку. Чи пропагувати смаки збоченок вам до вподоби?! Карпа не просто письменник, а трубадур розпусти й вседозволеності!... Як ви цього не можете зрозуміти? І не треба її порівнювати з Лесем Подерв'янським чи Богданом Жолдаком. Хоч вона і взяла за приклад Подерв'янського, якого абсолютно не знає. Це, як кажуть у Одесі – двє большиє разніци...