Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3

Голосов "за"
7

Голосов "против"
4

Сьогодні почалась війна...

Никита | 22.06.2009 00:43
В России спустя полвека после Второй мировой люди искренне не понимают, что их страна ответственна за начало этой войны. Что она сохраняет завоёванные земли Германии, Японии, Финляндии. Не видят связи между нападением на финнов в 1940 году и гибелью сотен тысяч ленинградцев...
Комментарии
Никита   | 22.06.2009 00:51
... Не ожидают для себя или своих потомков ничего дурного от истребления чеченцев в 1990-е годы и от завоевания части Грузии в 2008 году. Впрочем, такая ограниченность видения характерна и для жителей других стран, ведущих сегодня войны.
Valeriy   | 22.06.2009 08:46
"В России спустя полвека после Второй мировой люди искренне не понимают, что их страна ответственна за начало этой войны. "
?????
Я как то позней ночью прошел по темному переулку и меня пытались ограбить. Милиционер, который потом составлял протокол, тоже мне сказал, что не надо ходить по улицам города ночью. Но слава Богу, даже милиционер не додумался обвинить меня в нападении на себя. Это меня радует, что не так уж плохо с уровнем умственного развития в нашей милицией.
Никита   | 22.06.2009 10:22
Valeriy:
"В России спустя полвека после Второй мировой люди искренне не понимают, что их страна ответственна за начало этой войны. "
?????
Саме так. Не розуміють і не хочуть замислитись...
Сезам   | 22.06.2009 15:38
+
  | 1.07.2009 18:31
  | 1.07.2009 18:36
Никита   | 1.07.2009 20:05
Сибиряк:
Ви знаєте, абхазам я щиро співчуваю. Мій друг абхаз з Очамчири загинув ще на першій війні. А ще задовго до того, будучи в Києві, він якось сказав, що скучив за домом і хотів би своїх зустріти. "Абхазів?" – уточнив я. "Та хоч би і грузинів, – відповів він. – Де тут у вас абхаза знайдеш!"
... А Ви дійсно щиро не розумієте, що Ваша країна відповідальна за початок тієї війни?.........
  | 2.07.2009 05:53
Никита   | 2.07.2009 13:52
Сибиряк:
Я так не вважаю. Я відповів на питання так, як спромігся; Ваше право бути незадоволеним такою відповіддю.Щодо вибіркової толерантності, то я неодноразово казав, що НМД толерантність тільки такою й може бути. По-перше, вона можлива тільки навзаєм. По-друге, толерантність не розповсюджується на ворогів і агресорів.
  | 2.07.2009 18:51
Никита   | 2.07.2009 19:29
Сибиряк:
НП це моє хобі. Сенс його бачу насамперед в тому, щоб висловити свою точку зору і почути точку зору інших (як однодумців, так і тих, хто мислить інакше). Все, що я тут пишу, без єдиного виключення, є моєю суб"єктивною точкою зору (яку я не маю на меті нікому нав"язувати). Звісно, що ця точка зору є прозахідною: адже я вважаю, що для України найкраще було б влитися в коло країн західної цивілізації, а з РФ мати звичайні стосунки, такі самі, як і з іншими країнами (НЕ особливі).
Що ж до осетинів та нечеченського населення Чечні, скажу чесно, я до них ніяк не відношусь. Я розумію, що в будь-якому конфлікті страждають люди з обох сторін, але я не можу співчувати всім і
Никита   | 2.07.2009 19:30
кожному.
Чому я співчуваю абхазам, я пояснив (з особистих мотивів).
  | 3.07.2009 10:55
Никита   | 3.07.2009 14:07
Сибиряк:
И ни о какой справедливости речи не идёт.
Більше того! Скажу вам по секрету: я абсолютно переконаний, що справедливості як такої взагалі не існує – ні в природі, ні в житті окремії людини, ні в суспільстві. Це вигадана якість, так само, як умовний спосіб дієслова, наприклад (якщо б; російською: если бы да кабы...). Отже, НМД правильно такі речі, як справедливість або умовний спосіб дієслова, взагалі не згадувати і в усякому разі не будувати на цьому жодних висновків і планів дій – адже це (само) обман.
Никита   | 3.07.2009 14:12
Сибиряк:
Украине надо вступать в НАТО и ЕС, поэтому Вы принимаете их точку зрения.
Трошки не так. Я поділяю європейські цінності, мені дуже подобається європейський спосбі життя, європейське ставлення до людини. Тому НМД Україні потрібно прагнути розвиватися як європейська незалежна держава, що кінець кінцем приведе її в ЄС. Якщо цьому сприятиме вступ до НАТО – треба вступати і в НАТО.

Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua