Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Не порядно!

ЗаХар | 8.05.2009 20:49

16
Рейтинг
16


Голосов "за"
21

Голосов "против"
5

Ницість на НП

Автор свидомыи шо аж вирішив нам сьогодні відкрити очі на наші недоліки. Дещо цілком зрозуміле. Наприклад, це

Но не один не предложил не Бортко линчевать, а собственных бездарных режиссеров, бездарный Минкульт и бездарное Госкино. (Ау, Виктор Андреевич, а где же наша "щирая" версия Бульбы с Депардье в главной роли, ась?).

Ну "писатель" він, а не читач. Проте, що саме такої критики на сторінках укрнету було безліч має право не знати. Зрештою на те він і вільний ресурс, "дабы дурь каждого была видна" (С, Пьотр 1).

Але я не про це. Більша частина допису присвячена інциденту з Луценко. А от про нього першою на НП писала Вікторія. В коментарях до її матеріалу члени СУНу і інші українські патріоти "гідно поцінували" діяльність міністра. Відмітився в коментарях і свидомыи шо аж, тож вважати його незнайомим з матеріалом не доводиться. Щоправда, коментарі в нього були досить дивні – про "бульварність" Bild, традиційні нападки на Уласа і тому подібне. І жодного слова по суті. Виявляється, все це лише задля того, щоб вилити черговий мішок лайна на всіх українців. Ну не надавався до цього матеріал Вікторії, от і довелось там погавкати ні про що, потім пару днів перечекати і – вперед. Гидко, просто гидко.

P.S. Готовий вислухати аргументовані заперечення свого "героя". Застерігаю, що на відповіді в дусі улюбленого ним "дешового стеба" реагувати вважаю за недоцільне.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua