Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
6
Рейтинг
6


Голосов "за"
9

Голосов "против"
3

Владимир Золоторев: Быдло с песнями и танцами добровольно залезает в стойло

Никита | 8.05.2009 03:31
Украина – не демократическая страна, где влияние личностей значительно, но не критично. У нас оно весьма критично – еще и потому, что эти люди заняли самые значимые должности в государстве...Трудно придумать что-то более глупое, тупое и беспросветное, чем украинский авторитаризм...
Комментарии
Victoria   | 8.05.2009 03:48
+
Ekain   | 8.05.2009 08:06
Кілька дотепних фраз, а в цілому – нісенітниця.
І навіщо було сюди тягнути?
Втім, + "вєдь старался же".:-)
Львів'янка   | 8.05.2009 09:23
...что пролетарии часто не только трудились, но и жили вместе, в бараках и рабочих кварталах, что превращало их в своего рода племя. Эти племена, обиженные на жизнь и вооруженные самой передовой теорией, были вещью достаточно опасной, но и удобной для использования и манипуляций, особенно в век свободных выборов и кадровых партий.

В першу чергу потрібно не забути,що соціалістично-комуністична система штучно створювала пролетаріат-оголошуючи цілі села (часто райони не перспективними)...тобто штучно творились племена ображені на життя.
Львів'янка   | 8.05.2009 09:33
Бидло з піснями і танцями?
І Притула сьогодні -сказав:...Ми бидло,а вони царі...
Бидло-то скотина яка живе в стайні? Чи в бидла інше визначення???
Никито, -бидло в світовому розумінні -то хто?
Бидло-хоч живе?
Victoria   | 8.05.2009 11:45
Львів'янка:
Притула каже багато чого, навіть і таке
Никита   | 8.05.2009 12:01
Львів'янка:
БИДЛО, -а, c. 1. збірн., розм. Свійська рогата худоба. 2. іст. Зневажлива назва поневолених українських селян, яку вживала польська шляхта. 3. лайл. Скотина, хам.
СЛОВНИК.НЕТ
Никита   | 8.05.2009 12:08
Львів'янка:
Синоніми:
ПРОСТО́ЛЮД заст. (люди, що належали до непривілейованих верств суспільства; з погляду привілейованих верств – з відтінком зверхності, зневажливості), ПРОСТОЛЮ́ДДЯ, ПРОСТОНАРО́ДДЯ, ПРОСТОТА, ПРОСТА́ЦТВО, ЧЕРНЬ зневажл., ПЛЕБС зневажл., ГОЛО́ТА зневажл., БИ́ДЛО зневажл.; ХЛО́ПСТВО, МУЖИ́ЦТВО (про селян).
Словник синонімів.
Цікаво було б порівняти значення слова бидло і чернь (в розумінні Донцова).
Никита   | 8.05.2009 12:10
Львів'янка:
А ще ось такий синонім бидла (в словник поки що його не включили): БІОМАСА
Никита   | 8.05.2009 12:16
А ось яку етимологію слова БИДЛО дає російський вікісловник:

Происходит от западнославянск., того же корня, что и глагол быть. Первоначальное значение (сохранилось в чешском bydlo) – "бытие, состояние, местопребывание". Позже в польском bydło развилось значение "жилище", затем "собственность, имущество", наконец (с XIV века) "домашний скот" (тж. уменьшит. bydlę). В этом значении заимствовано в украинский язык (бидло), где приобрело также переносное значение "люди, приравниваемые к скоту". Отсюда и современные русские значения
Никита   | 8.05.2009 12:20
БИДЛО
Від сонця окуляри, капелюх на голові
Плеєр тихо грає ритми блюзу в мені
Гей бидло, ну шо на мене пасеш?
Я ж у тебе не питаю, що ти в своїй торбі несеш

Я іду, не поспішаю, папіроса в зубах
Сонце мені сяє і мені тепер ніштяк
Гей бидло, ну шо ти рота відкрив?
Я ж не виграв твою жінку і з тобою в армії не служив

Ти дивишся на мене і цікавить тебе
А шо то за придурок по вулиці іде
Гей бидло, ніколи ти не поймеш
Бо ти бидлом народилося, і колись таким же бидлом помреш

Кєша, шміру давай!

Від сонця окуляри, капелюх на голові
Плеєр тихо грає ритм-н-блюз у мені
Гей бидло, ну шо на мене пасеш?
Я ж у тебе не питаю, що ти в своїй торбі несеш
Никита   | 8.05.2009 12:22
БИДЛО
Виконавець:
Брати Гадюкіни

Слова і музика:
Сергій Кузьминський

Стиль: Рок-н-рол

Мова: Українська
Львів'янка   | 8.05.2009 12:51
Никита:
Львів'янка:
А ще ось такий синонім бидла (в словник поки що його не включили): БІОМАСА
Так, я це зразу, після почутого, передивилась!!!
Львів'янка   | 8.05.2009 13:08
Victoria:
Львів'янка:
Притула каже багато чого, навіть і таке
Це так як Жириновський каже? (((Каждой кАрове по бику!)))
Victoria   | 8.05.2009 13:16
Львів'янка:
Victoria:
Львів'янка:
Притула каже багато чого, навіть і таке
Це так як Жириновський каже? (((Каждой кАрове по бику!)))
Ну як тут сприймати цю людину після такого серьозно?
Victoria   | 8.05.2009 13:18
Victoria:
Львів'янка:

Victoria:
Львів'янка:
Притула каже багато чого, навіть і таке
Це так як Жириновський каже? (((Каждой кАрове по бику!)))
Ну як тут сприймати цю людину після такого серьозно?
Маю на увазі, звісно Притулу.:-))))))))))))))