Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Заграница нам поможет"?


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
6

Голосов "против"
4

Це писане по слідам подій в Грузії. Лежало, дозрівало собі. Але ось із впертою несприятливістю очевидних істин пан Dubito питає:" А вы что, собрались консервироваться и гуртоваться по средневековым кошам?"
Ні. Ми збираємось збудувати найкращу країну в світі для таких громадян як Ви. Бо для таких як я вона вже є найкраща.


Правду писали деякі українські сайти, що в світі немає взаємодопомоги із співчуття, але є лише вигідне партнерство. І всі ті високі слова про гуманізм і справедливість існують лише "на словах", від подвійної моралі. Ще недавно був нам урок в Югославії, де, як на мій погляд, обидві конфліктуючі сторони попили достатньо супротивної крові. Але серби чомусь виявилися винуватіші, отож бомбили тільки їх.

Події в Грузії розвивались подібним чином: давній конфлікт двох-трьох народів, здержування чи задавлення конфлікту узурпатором влади – представником більшої, сильнішої нації, виверження конфліктності при підтримці меншин з боку сильного третього, на якого узурпатор не має впливу.

Яку ж ми бачимо реакцію різних суб'єктів світового співтовариства на той чи інший конфлікт? Чи основується їхнє рішення стати на бік тієї чи іншої сторони конфлікту на понятті дійсної справедливості? Бо вина конфліктуючих сторін буває обопільна а витоки конфлікту ховаються в доісторичних часах. І, щоб обидві конфліктуючі сторони пішли на примирення, треба, щоб обом їм було гірко.

Але "бабуся Європа" потребує все більше газу, все більше працьовитих рук до тих робіт, де ситі європейці не бажають вимазуватись, потребує свіжого тіла для сексуальних втіх.

І рішення отих ситих і вдоволених буде лише тоді справедливим, коли це їм буде вигідним. Виходячи із сказаного, важко із стовідсотковою ймовірністю спрогнозувати ту чи іншу реакцію і одержання підтримки.

Як це все відноситься до України?

Відкинемо поки-що з розгляду певну напруженність між "руськоязичними" і україномовними. Розглянемо автономний Крим і наявність у ньому такої нації як кримські татари. Так, їх поки-що в Криму меншість. але конфлікти між ними і населенням, що називає себе "руськоязичним", – в наявності. Яку б сторону не прийняла б Україна в цьому конфлікті – вона всеодно буде в програші: татар підтримає член НАТО – Туреччина, "руськоязичних", що в них є незаконне подвійне громадянство, – Росія.

Що ж може убезпечити Україну в час конфліктів, а цей час ніколи не зупинявся, хіба-що конфлікти були в прихованій фазі?

По-перше, це – патріотичне керівництво, що переживає лише за власну країну, а в міжнародній діяльності вибирає шлях найменшої конфліктності, особливо із сусідами.

По-друге, це – подавлення будь-яких утисків між етносами, кримінальне переслідування провокацій.

По-третє, це – сильна професійна армія, в якій служать не найманці, а патріоти. Це – всезагальна військова повинність, із якої йде відбір у професійну армію. Україна повинна мати можливість, у випадку загрози воєнного конфлікту, виставити більше мільйона достатньо підготовлених вояків. І про цю можливість повинні знати як сусідні, так трохи дальші держави, щоб у них не було бажання розв'язувати військовий конфлікт біля кордонів України.

Тут треба звернути увагу на одночасну складність і простоту вирішення проблеми. Зараз я перечислю в характеристиках людей, від яких залежало і залежить підвищення обороноздатності країни. Професійний шахрай, професійний рахівник, професійний кар'єрист, професійний куди-пошлють і всі ті люди далекі від війська і розуміння військових технологій. Хоч поряд були навіть професійні військові, але хтось із них здобув освіту закордоном, а хтось таку в СССР, що від того військового вміння падали мирні літаки і рушилися мирні житлові будинки. Не можна сказати про них, що вони – нікчеми: краще боротися за владу за них ніхто не зможе. Але це не є люди з університетською освітою або світоглядом. Найвищий здобуток їх військових стратегій – приєднання до якогось сильного військового блоку. Хай, мовляв, ті думають за нас і нас захищають. А Україні потрібне не ВТО, Україні потрібне ГТО!!!

Вже час, шановні, прибрати в порядок оті всі граблі, що валяються у нас під ногами, бо колись ми собі не тільки очі тими граблями повибиваємо, а й дітородні органи повідбиваємо. Чи ви вже всі зневірились і надієтесь лише на вояків НАТО чи РФ?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua