Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
5

Голосов "против"
2

Комментарии
у нас ще немає свободи Слова, але в спадок ми маємо свободу мату і фені. Але позитивні зрушення є.
Гетьман   | 7.10.2008 18:19
Маю статю на цю тему також, кому цікаво може проглянути, щоправда давно писана:

Свобода Слова пришвидшує віднайдення істини, але істина існує і без неї

По даній статі, справді стан сучаного меді в Україні є паскудним. Щоб це зрозуміти варто глянути на таке близьке і далеке польське телебачення, телебачення європейських країн. У нас справді вльно дуже себе почувають журналісти, але й не більше.
  | 8.10.2008 09:59
А все тому, що всі продажні, одні лягають під Ющенка, інші під комуняк і Росію. І "Народна правда" не є виключенням. Ось так:
ЦЯ "Народная правда"
Більше схожа на брехню,
Всяку пишуть тут дурню.
Ющенка вихваляють
Й міри зовсім не знають,Доньку й жінку влаштував. Всіх купив нагодував.
Схоже все це більш на фарс,Президента надурив, ТАК! Заслуги хоч куди
Заказуха то і фальш,Де й подітись від біди?!!
На догоду буржуям,
Ахметовим, холуям.
Не кажіть що народне,
Бо воно не природне.
Писанина заказна
Підлиз, хватів, магнатів,
Дурнуватих піратів,
Які Ющенка хвалять
Й самі за що не знають,
Що країну розвалив,
Лиха стільки наробив,
Майдан кинув і забув,
Зате Ахметку здобув.
П"ють
  | 8.10.2008 10:04
"Народна правда" чомусь зовсім не любить правди. Мабуть вам з брехнею жити легше.
Чому не даєте надрукувати вірша? "Народні" ви наші.
  | 8.10.2008 10:18
Гаразд скажу не віршем, а так по-простому, по-народному. Ахметов Ющенка так обкрутив, надурив і купив, що тепер робить з ним все що хоче і з Україною теж. Ліг Ющенко під Ахметова повністю і на Майдані поставив хрест. От і все!!! Вся народна правда!!!
  | 8.10.2008 11:53
Дуже вибачаюсь перед спільнотою, що я тут пишу, кричу, волаю. Та я не розумію, чому всі мовчать, немов всі нічого не бачуть і не чують, немов зашорені усі.
Майдан привів до влади
І дав наказ до ладу,
А Ющенко розтринькав,
Ахметову пробринькав,
Усе: і честь, і совість,
І Майданівську славу,
І гетьманську булаву.
Продав Ахметову все,
Тай на вибори несе.
Не гарант у нас, а жах,!
Перетворить все на крах!!!
  | 8.10.2008 18:38
Ющенко справді наробив багато помилок. Не думаю що в когось залишились ілюзії щодон ього. Але в даному моменті він правий. Хоча поступає в кінці як завжлди якось по дивному. Радників йому треба гнати, а він чогось не може. Виравати ж його і ставинтти найгішим з усіх неправильно.

Вірші ваші мають право на існування. Матюків нема, нема. Тільки під формат статі не дуже підходять. Але тут і по чротири речення прози колись публікували і не стирали.
Гетьман   | 8.10.2008 18:39
Попередній коментар мій

Гетьман
  | 8.10.2008 19:01
Чотири речення не стирають, а вірші мої постійно стирають. Отака у нас "Народна правда". А вірші в основному про нашу українську дійсність, і пишу я їх тут щоб журналісти читали і думали мізками що пишуть, а то, здається, що думають вони тілки про свій шлунок. Як догодити Ющенку і получити за те найкращий гонорар.
Ви думаєте, що винні всі, а я думаю, що вся вина лежить саме на Ющенку, бо йому народ на Майдані дав мандат довіри, тому саме він несе повну відповідальність за те все, що зараз коється в країні. Винуватити когось дуже легко, так поступають слабаки, а нехай він краще скаже що сам зробив для України за ці роки.
  | 10.10.2008 09:32
Знову вибачаюсь, можливо я й не втему, але не знаю де мені писати щоб донести до журналістів ту мою правду яка постійно мучить мене. Колись писали в інтернеті, що у нашого президента тече в жилах не тільки українська, а й татарська кров, якогось там Герея чи Бурея. Тому подумалось таке: не дарма його так потягло до Ахметова. Кров предків зове!
Тільки у Ахметова чисто татарська підступна і хитра, а в гаранта таке намішано що й не знати яка вона, тому Ахметка і взув його по повній програмі. Їх пра-пра-діди грабували і розоряли Україну і вони туди ж.
  | 10.10.2008 09:45
Інколи встаю рано-вранці, ще всі сплять, в мене думки-думки та всі про нашу неньку-Україну і мучать вони мене так, що знову і знову народжуються вірші. Вибачаюсь дуже, але які думки, такі і віршу, сумні і невеселі:
Другого вересня,
Другого вересня!
Закричали НУНСи,
Заволали НУльси.
Що ж було до другого!?
Мовчать, а ні гу-гу,
Бо гнули всіх в дугу.
Коаліцію валили,
Балоганом дружно били.
Останнє – витягли Бута
Та й наклали на все пута.
Купив усіх Ахметка,
Продались мов кокетка.
Знов завили: Юля – вина!
А Ахметка – наш герой,
З Ющенком п"є, гуляє,
Все руки потирає.
Розвів гаранта на всі сто,
Бо татарину все одно,
Нехай чубляться, гризуться,Кров татарьска грає, грає, Україну
  | 10.10.2008 09:45
Інколи встаю рано-вранці, ще всі сплять, в мене думки-думки та всі про нашу неньку-Україну і мучать вони мене так, що знову і знову народжуються вірші. Вибачаюсь дуже, але які думки, такі і віршу, сумні і невеселі:
Другого вересня,
Другого вересня!
Закричали НУНСи,
Заволали НУльси.
Що ж було до другого!?
Мовчать, а ні гу-гу,
Бо гнули всіх в дугу.
Коаліцію валили,
Балоганом дружно били.
Останнє – витягли Бута
Та й наклали на все пута.
Купив усіх Ахметка,
Продались мов кокетка.
Знов завили: Юля – вина!
А Ахметка – наш герой,
З Ющенком п"є, гуляє,
Все руки потирає.
Розвів гаранта на всі сто,
Бо татарину все одно,
Нехай чубляться, гризуться,Кров татарьска грає, грає, Україну
  | 13.10.2008 09:50
Це ви самі з собою говорите?
  | 15.10.2008 19:05
З вами говорю та, нажаль, більшість тут залишається глухими чи сліпими.
  | 18.10.2008 13:48
У них замість очей долари, тому й не хочуть нічого бачити і чути.
Їх ахметики по повній розводять, а вони всі сліпі і глухі.
ТАК! ТАК! Україна-ненька олігархам, олігархам і Ющенко ТАК!
Все Ахметику, Ахметику, Ахметику!!! Зомбі гіпнотизовані!