Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Друзі, однодумці в головному!

Киянка | 26.08.2008 18:45

26
Рейтинг
26

Голосов "за"
28

Голосов "против"
2

Для мене на НП (і в Україні) присутні лише дві основні категорії дописувачів (які складаються з досить різних людей). Звертаюся до однієї з них – до патріотів України.

Друзі, однодумці в головному!
Зараз на НП (зокрема) активізувалися процеси уточнення самовизначення та ідентифікації оточуючих. В сьогоднішній ситуації це – природно й особливо актуально. Це – не поділи. Поділи, які є, відбулися давно, для більшості – були закладені ще з дитинства. Принаймні – поділи в головному: в тому, що стосується ментальності. І їх – поділи – не вилікувати закликами "рєбята, давайте жьіть дружно". На жаль, це можливо лише з суттєвими "пораженіями у правах", мріях, головних потребах життя (в кого вони більше за ковбасу й "хай у би хоч якось, аби лиш чогось не вийшло"). Все інше в нашому дорослому житті – не поділи, а поточне позиціонування.

Людям властиво шукати однодумців для тієї чи іншої справи – особливо тоді, коли нашій справі багато заважають. Зокрема, властиво це робити у розмовах, у дискусіях, визначаючи, хто є хто.

Для мене на НП (і в Україні) присутні лише дві основні категорії дописувачів (які складаються з досить різних людей). Звертаюся до однієї з них – до патріотів України. Серед нас є симпатики різних політичних партій, україномовні та російськомовні, демо-ліберали й демо-консерватори, люди з різним досвідом і освітою... можна було б продовжувати і продовжувати. Ключові події й теми чітко лакмусують цю велику групу, хоч її взагалі-то неважко визначити і в усіляких коментових дискусіях. Попри все різнобарв'я оцінок і поглядів, для патріотів України Україна-незалежна держава становить незаперечну цінність – таку, що розвиток, добробут, права людини без (або в підважування) цієї цінності втрачають для них свою теж природню привабливість.

Тож звертаюся до всіх Вас, однодумці в у головному – давайте будемо більш терпимими до відмінностей наших партійних симпатій, до майстерності статей, до емоційності та особистих смаків. Вибачте мені, що часом пишу тут щось поспіхом, не завжди достатньо розгортаючи змістове наповнення. Пам'ятаймо, що нам одне робить, й дай, Боже, щоб в одному строю лише комп'ютерно-паперово-агітпропівсько-просвітницькому...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua