Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
0
Рейтинг
0


Голосов "за"
3

Голосов "против"
3

Україна як альтернативний шлях руського розвитку

Андрій Калахан | 9.06.2008 20:56
Як ми прогнозували раніше, в нашій країні українізація "спіткнулася" об демократизацію. Будь-яка політична сила загальнонаціонального масштабу зацікавлена в голосах російськомовних виборців. Просто їх надто багато – навіть у столиці...
Комментарии
Стрілець   | 9.06.2008 21:52
Яка гидота у статті!
Черговий приступ жалоб на якусь примусову українізацію, на якусь фатальну нетерпимість до цього російськомовних... Наче хтось може бути фатально нетерпимим до того, чого в природі нема!
Ну і чергова панацея – от тільки відмовитися від будь-яких мрій про українізацію – і зразу ж реформи почнуться.
Марення...
Оцінку не ставлю, бо Андрій же сам нічого поганого не зробив, дав лінк на статтю й обговорення по ній, обговорення не таке дурне.
Ekain   | 9.06.2008 23:33
Все, що завгодно, аби лише з Росією! Тільки б не було України! Отакий пафос статті. А коментарі цікаві.
Андрій Калахан   | 10.06.2008 07:53
Ви, як на мене, не вловили суть статті.
Стрілець   | 10.06.2008 08:30
Андрій Калахан:
Ви, як на мене, не вловили суть статті.
Андрію,
суть помітна, але для чого її було покривати саме тою набридлою гидотою?
Невже не можна було дати суть без тих марень про примусову українізацію, як гальмо реформ? І ще інших марень?
Ще й як можна було...
Воістину досадно дивитись, як люди вперто бубнять, що двічі два – п'ять.
Замість того, щоб спокійно говорити про Русь.
І про альтернативи.
  | 10.06.2008 09:54
Раби хочуть знову в теплий хлів! Допоможім їм в цьому! Купимо їх білети до Сибіру.
Никита   | 10.06.2008 11:38
Ekain:
Все, що завгодно, аби лише з Росією! Тільки б не було України! Отакий пафос статті. А коментарі цікаві.
Саме так.
Ось такий коментар, наприклад:
Цікава система доказів у намаганні зупинити процес українізації і "піти на компроміси".
Никита   | 10.06.2008 11:40
Ось, наприклад, автор пропонує такий компроміс:

На рівні нових символів для антиросійських націонал- патріотів усе гранично просто. Київ – мати міст руських? Правильно, але руських, а не російських. Севастополь місто руської слави? Теж правильно, але слави знов-таки руської, а не російської.
Навіщо це? Докази, що притягують за вуха, ніколи нікого не переконають і тим більше не примирять.
Никита   | 10.06.2008 11:49
Поставивши мінус автору статті, ставлю великий плюс коментарю від Олександра СУШКА, директору Центру миру, конверсії та зовнішньої політики України:
Я думаю, що основний аргумент на користь євроінтеграції нам учора у своєму характерному стилі підказав мер Москви Лужков. Він абсолютно щиро заявив, що представляє думку значної частини російської еліти про те, що незалежно від того, чи прямує Україна до НАТО, чи не прямує, відторгнення Криму та Севастополя – це лише питання часу і політичної волі, й це робитиметься Росією
Никита   | 10.06.2008 11:53
Олександр СУШКО:
Зрозуміло, що Європа критично до себе ставиться, і європейці чесно та щиро обговорюють усі проблеми, які виникають на порядку денному...Це дуже сміливо, критикувати іноземців. Мовляв, у них там перманентно виявляється криза, все руйнується. Але коли реально дивишся на речі, то у них там все гаразд. У них дійсно є певні міркування щодо того, куди йти далі, бо ЄС дійсно пройшов дуже великий шлях, значний етап розширення. Було б дуже недалекоглядно хапатися за європейську самокритику, щоб виправдовувати власну нездатність адаптуватися до європейських норм і стандартів.
Никита   | 10.06.2008 11:56
Шукаючи альтернативного шляху, ми дуууже ризикуємо взагалі нікуди не пійти. Але ж це неможливо, бо добре відомо: хто не йде вперед, той іде назад.
Никита   | 10.06.2008 12:14
На рівні нових символів для антиросійських націонал- патріотів усе гранично просто. Київ – мати міст руських? Правильно, але руських, а не російських. Севастополь місто руської слави? Теж правильно, але слави знов-таки руської, а не російської.
Усе так просто не для
антиросійських націонал- патріотів
(хто це такі?). Скоріше все просто для дівчинки Ельвіри. НМД, саме на неї і розрахований цей аргумент.
Никита   | 10.06.2008 14:18
Ось, до речі, її думка:
Эльвира | 9.06.2008 09:04
Никита:
Владислав: Те, кто сейчас называют себя украинцы – как они будут называться?
- необходимо вернуться к историческому самоназванию, как называл свою страну Владимир Великий – Русь. Или кто- то против?
Бачите, як все просто. Україна стане Русь, українці – руські, російською мовою – русские.
Всі проблеми таким чином вирішено. Всі протиріччя знято – разом з українцями.