Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
партія   честь   совість   епоха політичних проектів

А заголовка нема


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
5

Голосов "против"
3

Віддаючи на розсуд читача дану статтю, я хотів би наперед захиститись від звинувачень мене в націоналізмі і релігійному фанатизмі, чого я зовсім не мав на увазі. Просто багато хто схильний бачити в кожній фразі щось своє.
Стало модним називати партійну діяльність політичним проектом. І ця назва означає, що ніяких партій нема.


Цікаво було спостерігати за соціалістами, коли вони стали не при владі. Якби це була дійсно партія, то члени партії при падінні свого виборчого рейтингу, повинні були б поміняти керівництво, позбавитись зайд-грошових мішків, що припливли до їх берега перед виборами. Цього нічого не було.

Знову дехто заявляє про нові політичні проекти. Скажемо "ні" політичним проектам і всім народом візьмемось самі за політичне будівництво.

Отже...

При створенні програми нашої партії ми не брали за ціль відповідати детально на кожне питання сьогодення. По-перше: детальні виклади повинні розроблятись колективною працею чи не всіх членів партії, а партія лише створюється. По-друге: такий виклад буде розміром в кільканадцять томів. А для створення партії потрібно в програмі окреслити фундаментальні позиції, навколо яких і зформується партійне ядро.

Часто говорячи про загальнолюдські цінності співрозмовники мають на увазі різні, часто взаємно виключні, речі. Щоб читач зміг правильно зрозуміти цю програму, визначимось з тим, що ж ми хотіли б побудувати.

В основу того, що поведе по життю нашу партію в Україні, покладена не політична доцільність, не воля до перемоги будь-яким способом, не намагання членів партії, використовуючи владу, збагатитись. Ми, як і всі люди, визнаємо необхідність моральних принципів, у яких живе почуття обов'язку. І це почуття обов'язку керується нашою совістю. Отож лише совість може бути мірилом, хребтом всіх наших програмних засад. Совість – це той внутрішній голос, який каже нам, що є добро і що є зло, що є чесне і що є не чесне, що справедливе і що не справедливе.

Тому наше відношення до неправдивого слова є дуже негативним. Всяка брехня, всякий обман повинен бути засудженим, і засудженим не тільки морально але й по закону. Це стосується також і неправдивих свідчень в суді, і обмови чи неправдивого доносу, неправди в ЗМІ, в тім числі і в Інтернеті, брехні лікаря хворому, брехливих обіцянок політиків виборцям.

Життя – найбільший дар, даний людині. Позбавляти життя себе чи других людей – не по-людськи. Отож ми повинні виробити такі закони, при яких політика нашої держави повинна бути направлена на прогнозування та умиротворення конфліктів, які могли б перерости у воєнні дії.

Солдатів і поліцейських тренують як? Убий, поціль в серце чи лоб. Це – неморально. Озброєні люди повинні настільки досконало володіти зброєю, щоб нейтралізувати противника в гіршому разі поранивши в руку, яка стріляє, а в кращому – пострілом зламати противнику зброю. Задля цього стрільби з пневматичної, пейнтбольної зброї, луків треба практикувати змалечку. А як інакше робити відбір у професійну армію?

Ми не сповідуємо принципу відплати, коли вбивцю наказують тим самим – забравши у нього життя. А якщо він здійснював вбивство неодноразово? То як тоді відплатити? Тим більше, що нерідко ту людину не заслужено обвинувачують. І тоді та смертна кара, що буде вбивством невинного, нічим не відрізнятиметься від просто вбивства.

Для таких випадків, для більш ефективного покарання є довготермінове і довічне ув'язнення в дуже некомфортних умовах, що все ж не приводять до передчасної смерті. Ув'язнення виконує роль ізоляції потенційно небезпечної особи. А дійсно покаранням, на нашу думку, окрім іншого є вмонтований в стіну телеекран, що показує тій особі її жертви, звук плачу рідних на похороні, читання моральних повчань кільканадцять разів на день. І інші методи, про які психологи знають більше. І якщо ця наказана особа буде кидатись до броньованого екрану з кулаками, чи клацатиме з люті зубами, чи битиметься головою об м'яку стіну одномісної камери, то на те відео хай подивляться інші рецидивісти для власної остороги. Вмерти – легко, попробуй промучитись. На нашу думку людина, що розкаялась і прийняла покарання, як заслужене, волею небес витримає ту всю наругу і вийде з неволі оновленою.

Отож для нас найвищою цінністю в Україні є людське життя і моральні якості людини. Злочини проти моралі повинні бути засуджені так само як і проти безпеки людського життя.

Є злочинною пропаганда проти інституту сім'ї, пропаганда порушення подружньої вірності, пропаганда будь-якої незаконної і нечистої любові. Порушення подружньої вірності є обман і в законах про шлюб повинне відобразитись негативне відношення суспільства до такого обману. Все виховання дітей, сила кіномистетства, законотворчість, виховна система закладів позбавлення волі повинна бути направлена на найголовніше завдання: вироблення "морального закону всередині нас".

Ми відстоюємо захист державної і приватної власності, що набута законним чином. Відмітимо такі типи зазіхань на власність:

1) крадіжка – таємне привласнення;

2) грабунок – насильне привласнення;

3) хабарництво – коли посадові особи беруть незаконно дари з людей за вирішення питань, які повинні рішатись безоплатно;

4) дармоїдство – коли отримують платню за посаду або за роботу яку, по суті, не виконують;

5) здирництво – коли беруть за щось неоправдано великі гроші, користуючись людською бідою (лікарі, юристи, обрядові спеціалісти);

6) обман – привласнення чужої власності брехнею чи психофізичним впливом.

Ось декілька прикладів такого обману: ухиляння від сплати боргу, приховування знайдених чужих речей, обмірювання і обважування, затримка зарплати і багато іншого. Такі дії повинні бути засудженні законодавством України. Для викорінення змоги грабувати приватну власність акціонерів з допомогою несправедливого суду, ми пропонуватимемо створити єдиний державний реєстр таких акціонерів. Звичайно без справжньої судової реформи порядку в державі навести ніхто не зможе.

В доповнення про дармоїдство.

Будь-які виплати з бюджету означають виплати із суспільного казана, у який кожен працюючий в Україні вносить свою частку. І не є моральним коли, на догоду облудним цінностям, всі повинні працювати на прокорм безчесних ледарів та людей, що не бережуть своє здоров'я. Хоч відносно безплатного лікування алкоголізму, то при 70% акцизу на спиртне всі споживачі спиртного мають повне право на таке лікування.

Наші пріоритети в соціальній політиці:

1. діти.

2. бізнес;

3. інваліди;

4. працюючі;

5. нужденні;

6. наказані;

7. пенсіонери.

Чому діти перші?

Діти – це майбутні громадяни країни. Вони повинні бути здорові.

Крім радості батькам це дасть зекономити суспільству значні кошти на лікування.

Діти повинні бути виховані і достатньо навчені до вступу в самостійне життя. До речі: без такого виховання не можливо зберегти дане богом здоров'я.

Оскільки діти перебувають у школі часу не менше аніж дорослі на роботі, потрібна кардинальна реформа освіти.

1. всебічно оцінювати здібності і можливості дитини з допомогою тестування (у психологів є безліч методик) і спостереження, даючи дитині проявляти себе в різноманітних видах діяльності;

2. давати дитині можливість розвиватись у тій діяльності яка їй подобається (для цього вочевидь треба створювати спеціалізовані класи і школи, взагалі це є присутнє: музикальні, спортивні, суворовські);

3. треба ліквідувати той парадокс, що вчивши 10 років математику людина не може зробити простеньких підрахунків, вчивши 8 років іноземну мову і десять років рідну не знаємо толком ніякої.

4. з самого малку трудова діяльність з наростаючою інтенсивністю (не вміють і не люблять обслуговувати себе у школі і вдома).

5. для вироблення виховних навиків майбутніх батьків старші діти повинні допомагати вчителям (і це дасть економію трудових ресурсів і допоможе суттєво збільшити зарплату).

6. про здорову їжу і здоровий відпочинок зрозуміло всім.

7. відомо (в крайньому разі священикам і педагогам), що основа дитини (її особистість) формується до 7 років. Через те дуже важливим є те якою дитина приходить в школу. І якщо до трьох років хай дитина буде вдома з мамою то старшою вона повинна виховуватись в дошкільних закладах (Хоч би до обіду), по закону у такої мами скорочений робочий день з доплатою від держави за виховання дитини.

8. кваліфікація кадрів у дошкільних дитячих закладах повинна бути більш високою (т.зв. педучилища треба реформувати), у них повинна бути вища освіта і зарплата в два рази вища ніж у школі – це повинен бути спеціаліст з медичними, психологічними, педагогічними знаннями, богобоязлива совісна людина високої культури.

9. привити дитині "імунітет" до нечистого впливу навколишніх.

Здоров'я батьків та їх дітей є нерозривно зв'язаним. Багато є балачок про виправлення демографічної ситуації. Це можна досягти збільшенням народжуваності та покращенням охорони здоров'я.

Збільшення народжуваності має за мету не в будь-яких сім'ях, а в соціально здорових сім'ях, де діти появляються бажані і виростають в атмосфері любові. Отож, виплати на дитину мають одержувати лише громадяни України. А громадянство України треба заслужити і все життя підтверджувати відповідальним ставленням до своїх обов'язків.

Щоб одержувати підвищені виплати на виховання дитини, батьки, будучи громадянами України, повинні не курити, не зловживати спиртним і не вживати наркотиків. Велика ймовірність, і статистика це підтверджує, що в таких сім'ях діти ростимуть здоровішими і буде економія в бюджеті на медицину. Фальсифікація медперсоналом даних медогляду тягне згідно закону позбавлення громадянства і судове переслідування.

Для отримання підвищених виплат хоча б один з батьків повинен мати заслуги переможців в спортивних та інтелектуальних змаганнях при успішному навчанні в школах і вишах, бути зразковим громадянином (наприклад: не порушувати правил дорожнього руху в грубій формі з указаною в законі частотою).

Чому другим в черзі до нашої уваги стоїть бізнес?

Будь-який селянин знає, що для того щоб мати дійну корову, треба не зжерти а викохати телятко з якого виросте та корова яку доять і вранці і ввечері.

Без справно працюючого і так само сплачуючого податки бізнесу не вистачить не тільки вчителям, вихователям і мамам з дітьми а навіть податківцям.

Тому пріоритетним є:

1) розумний захист національного виробника в вигляді мит і акцизів;

2) відсутність податкових пільг для будь – кого;

3) зменшення (а десь може і збільшення) податків;

4) прозорі "правила гри" для санстанції, ветслужби, технагляду і інших дозвільних та наглядових органів;

5) треба забезпечити рівність усього бізнесу перед законом, вирівняність (маємо на увазі різні підходи) у можливостях великого, середнього і малого бізнесу;

6) захист на рівні законодавства (навіть карного) від недобросовісної конкуренції.

При системному підході можна мати набагато більший бюджет і при цьому майже ідеальні умови для розвитку бізнесу.

Про інвалідів.

Інвалід перекладається як непридатний і це є брехня!

В нашому індустріальному світі, де все механізоване і електрифіковане, інвалід має можливість при певному сприянні на рівних боротись за місце під сонцем (маємо приклад пара- олімпійців).

Дати цій людині повноцінне навчання, допомогти підйомними і держава матиме ще одного надійного платника податків. В нашій державі інваліди яку і інші громадяни мають право бути щасливими.

Такою ж ми бачимо роль держави відносно працюючих громадян, які також можуть стати інвалідами, а з допомогою держави можуть вийти з цього статусу.

Потрібно уважно придивлятись до того як хто береже здоров'я.

Тих хто не попадає в автоаварії, не палить, не зловживає, не занімається екстремальними видами спорту а тільки фізкультурою і т. і. треба преміювати зменшеним податковим тиском і меншим страховим платежем по авто – чи мед – страхуванню.

Першочерговим є прийняття закону про професійні спілки.

Тепер профспілки побудовані по галузевому принципу (як це задумали більшовики), а треба об'єднуватись тільки за професією:

водії автобусів, водії вантажних автомобілів, електрики, вчителі, лікарі, санітари і т. д.

Може тоді не буде злигання керівників профспілок з олігархами, не буде не виплат зарплати в той час коли власник підприємства відпочиває за кордоном.

Для нужденних – людей без житла, без сили протистояти гріху пияцтва, крадіжки ми плануємо протягти руку допомоги у вигляді пансіонатів частково самоокупних. Головне завдання – знищити умови виникнення такого пролетаріату, бо всі люди нашої країни зобов'язані жити заможно чи хоч забезпечено.

Для засуджених змінювати систему покарання на систему виховання.

Убивць – в клітку.

Насильників – в ізоляцію.

Ворам – трудотерапія.

Рецидивістів – окремо.

Полегшити контроль з боку громадськості. Людина, що має карну відповідальність, при незначній завданій нею шкоді повинна мати можливість компенсувати цю шкоду разом з витратами на її переслідування або відбутись громадськими роботами.

Легко пояснити чому в списку пріоритетів пенсіонери стоять останніми. Дуже широка неоднорідність достатку наших пенсіонерів і їх статусу. Серед них є і бізнесмени, і інваліди, і працюючі, і наказані, і нужденні. Тому відносно пенсіонерів держава повинна мати диференційований підхід відповідно до стану їх благополуччя.

Нема більш важливішого завдання для нашої партії як збереження національної власності на земельні угіддя (ліси, поля, водні угіддя).

В 1991 році, мабуть що інтуїтивно, був прийнятий закон про фермерство, якому земля була надана в довічне користування з багатьма оговорками. Замість того щоб відроджувати українське село хоч в вигляді хуторів з міцною виробничою базою пішли примітивним шляхом розтягування колгоспів і значно рідше за інших в цьому поспівали багатші фермери. Сільгоспхімії, сільгосптехніки, СТОВ, приватні агрофірми і багато інших явно не сільських жителів.

При такому стані справ сільське населення приречене на виродження.

Наша партія стоїть на тому, що тільки власне, жорстко контрольоване виробництво продуктів харчування дасть можливість зберегти здоров'я нації а може навіть і саму націю.

Членами нашої партії є громадяни України, що зуміли не люмпенізувати себе і мають під ногами певний ґрунт, бо партія збирається жити тільки за рахунок партійних внесків її членів і продажу партійної преси. Це можуть бути кваліфіковані робітники і селяни, інтелігенція в традиційному розумінні цього слова, пенсіонери, студенти. Всі ті, кому близькі наші ідеї і погляди. В рядах нашої партії раді бачити і бізнесменів, дрібних і середніх, бізнес яких дає для них більш-менш пристойні по європейських мірках умови проживання. Ми не хочемо бачити в своїх рядах дуже багатих людей, бо з часом навіть найкраща партія буде підім'ята ними під свої бізнесові інтереси. Така вже природа мислення і світобачення олігархів, які ніколи зрозуміло не пояснять людям доцільність своєї гонитви за багатством.

Ось така, написана ще до розмов про нові політичні проекти, програма.

Звичайно, можна зцимбалити від неї якісь лозунги, якісь окремі думки, але коли в них не буде того цементуючого начала – совісті, всі ті слова будуть пусті.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua