Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
рейтинг   методика

Хворий рейтинг. Змінюємо методику!

Українець | 7.02.2008 09:17

-15
Рейтинг
-15


Голосов "за"
3

Голосов "против"
18

Дискусія, котра розгорнулась на Народній Правді лише підтвердила хибність рейтингів. Іхоч як там дехто говорить що рейтинги йому байдужі, але спокою таки не має. Отже слід міняти методику обчислення рейтингів авторів!

Отже, одразу до справи. Шановні читачі та шановна редакція! Гаряча дискусія, що розгорнулась довкола так званих рейтингів на НП лише підтвердила їх невідповідність дійсності. А тому пропоную виключити "плюсики" та "мінусики" а визначати рейтинг за КІЛЬКІСТЮ КОМЕНТАРІВ. Неважливо позитивних чи негативних, адже акщо статті автора коментують це означає що автор цікавий, і тема, що ним піднімається актуальна. А отже і рейтинг його має бути вищим.

А тепер гляньте в такому ракурсі на загальний рейтинг! Ви бачили скільки коментарів до статей того ж таки пана Юрія Самсона? Один, два, кілька. А чому? Бо коментувати в основному то нічого! Так гарна фотка деревця, песика, котика чи рибки і звичайно як же "плюсик" не постави, але коментувати немає чого і це НЕ ЦІКАВО! І де ж в такому випадку буде рейтинг цього автора?

А тепер до редакції!

Я проти повернення рейтинга Юрію Самсону. На якій підставі мене будуть позбавляти права голосу і права висловити свою думку про автора за правилами встановленими Вами ж? Та так можна коригувати рейтинг будь-кого. Тоді запитання навіщо цей рейтинг?

Шановна редакціє краще змініть методику визначення рейтингів авторів і тоді побачимо хто є хто!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua