Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чи є в нас воля? Чи є в нас с доля?

Киянин | 9.01.2008 16:49

7
Рейтинг
7

Голосов "за"
10

Голосов "против"
3

Відразу хочу відмітити, що, я к правило, не вступаю в гарячі дискусії...Але в даний момент маю час та натхнення, – то чому ж ні...? Про те як на нашій ненці не все до ладу написано і говорено мабуть більш ніж і в Книзі Книг. Тому я про інше...

Чи є в нас воля? Чи є в нас с доля?

Відразу хочу відмітити, що, я к правило, не вступаю в гарячі дискусії...

Але в даний момент маю час та натхнення, – то чому ж ні...?

Про те як на нашій ненці не все до ладу написано і говорено мабуть більш ніж і в Книзі Книг.

Тому я про інше...

Теж роздуми.

Чому так все не до ладу?

Та це все наслідки – їх дуже багато і не буду їх перераховувати...

Напишу про інше – були в України і її народу на протязі історії ситуації гірші ніж зараз, а були і кращі ніж тепер, – а була Україна і лишилася дотепер...

Знову ж, – не маю наміру перераховувати всі причини і наслідки, – зверну увагу, любі друзі українці, на головне – Україна Є!

А чи не додає нам з вами цей аргумент трохи оптимізму?

Мені, – особисто, – додає.

А якщо є оптимізм, заснований на проведенні аналогій з нашої історії, то лишається зовсім небагато, – робити можливе, відмовлятися від неможливого і мати мудрість відрізняти перше від другого!

Непросто? Складно?

Ого! Ще й як!

Але якщо в кого є інші конструктивні пропозиції, – їх будь-ласка в студію!

А якщо немає – тоді годі скиглити шановні добродії, що на рідній ненці нема правди і сили і волі! Все від нас залежить, – якщо не будемо питати одне одного, що конкретно робити, а знаходити можливості для розбудови держави кожен на своєму рівні і місці, тоді і держава постане така як ми мріємо.

Для прикладу: – я принципово і скрізь розмовляю в Києві і в Україні українською мовою. І помітив, що на протязі останніх півроку збільшилося кількість людей, що намагаються спілкуватися зі мною теж українською. (Особливо тішить, коли після першого знайомства з будь-яким чиновником, коли він нітиться, бо не може правильно відповісти, на другу зустріч приходить явно більш підготовлений!)

І викликало особливе задоволення коли абітуріенти університету на перших порах питали в дочки, що то каже викладач, бо не розуміли української мови. Але тільки на перших порах..., до місяця!

Дрібниці кажете?

Так я навіть згодний!

Хтось зробив більше?

Поділіться досвідом, і я їм обов'язково скористаюся!

Ну а далі, – ще складніше!

Не брехати – самому собі і іншим!

На жаль це ще мені не завжди під силу. Але я над цим працюю...

Далі – зовсім тяжко, – не давати хабарів чиновникам. Нехай живуть на одну зарплату!

Ну і на останок, – маже зовсім неможливе...

Не дивитися з бажанням на вродливих жінок, але чужих дружин.

Про це я навіть писати не буду, бо після такого обмеження зовсім св'ятим стану...

А п'яним, та ще й св'ятим, – навіть для мене занадто!

А без жартів, шановні громадяни, ВСЕ залежить від нас! І коли ми це зрозуміємо, тоді і почнемо самі змінюватися і змінювати державу на краще. А на владу на будь-якому рівні вже не варто зважати, – у них своя партія і своя гра, яка не співпадає з мелодією народу. І будь-яка критика для них, – по цимбалах. Тож і ми повинні до їх указів та розпоряджень відноситися відповідно!

А що стосується ворогів та недругів, то як же ми без них? Бережи їх Господь!

І проблеми, – без їх вирішення зовсім розвиватися не будемо. Тому і вони просто необхідні!

Адже квітка з теплиці в природі не виживає. А будяк – і в теплиці і над шляхом прекрасно себе почуває! (Теж, до речі квітка!)

Тому якщо хочемо жити в природному середовищі – повинні САМІ собі виборювати місце під сонцем. Сьогодні і зараз, і постійно і весь час!

А то президент не такий, то парламент консервативний, то прем'єр не до шмиги. А мо й нарід ледащий? Все тут наше і своє! Ніхто іншого не дасть!

ЯКЩО Є ВОЛЯ, ТО БУДЕ Й ДОЛЯ!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua