Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
президент   коалиция   экономоческие реформы
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
5

Голосов "против"
3

Комментарии
  | 28.10.2007 15:53
Beware:
Золотые слова про политика, который говорит приятные народу речи! Например: справедливость есть, и за нее стоит бороться. Мы-то с вами знаем, что справедливости в принципе не бывает ни в природе, ни в обществе, ни в жизни отдельного человека! А народ слушает, развесив уши, и голосует за политика, который так нахально и примитивно врет, призывает бороться за несуществующую химеру! Мой родственник, голосуя за ЮВТ, объяснял свой выбор: говорит-то она все правильно, вдруг хоть что-то сделает? Я ему говорю: но справедливости-то нет? Отвечает: да я знаю, что нет, но вдруг она лучше знает...
Beware   | 28.10.2007 19:36
Тому так і одебільнюється гумор у НП? Пробачте за безтактне до авторів зауваження. Був тут один "незаригистрированний", який мене справді захоплював своїм гумором, але кудись зник на мій превеликий жаль. Можна я буду, як та дурна дитина, казатиму, що думаю?
Beware   | 28.10.2007 19:48
Незарегистрированный пользователь:
Золотые слова про политика, который говорит приятные народу речи!...І далі по тексту
Ну чому ж?Звичайно,абсолютної справедливості нема.Але є справедливість класова,наприклад. Чи не так?Її хибно інтерпретували більшовики,але так і не змогли дезакредитувати ідею,вживши її як зброю замість інструмента.Можна вбити лопатою, а можна і перекопати поле.Можна зробити, щоб плоди праці не осідали у шлунках людожерів,а виробники тих плодів мали тільки на репродуктивний цикл.Інакше не було б країн першого світу.На награбованому далеко не поїдеш. Вони вже навчилися цивілізовано ділити, і, головне,ВИРОБЛЯТИ.Не все, що гарно звучить є брехнею.
Beware   | 28.10.2007 19:54
Ставити на політика, той тобі іподром. Я сама аж пішла у суд, щоб, нагрянувши на рідну землю, змогти проголосувати за Ющенка, бо вважала, що нарешті є за кого голосувати. Суддя не дозволив, сказавши мені на втіху, що вважає мене "нормальною адекватною людиною" (щоб це не означало) і що дуже скоро все поміняється. Ну що ж. Не дарма з мене реготали мої друзі і близькі люди (іноземці, до речі, у тому числі, і росіяне). Але дурно б було не ставити на саму перспективну кобилку у нинішніх перегонах, прошу пробачення за порівняння. Ну так скажіть хоч щось розумне про харизму нарешті! Невже так нічого нового і не почую?Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua