Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
cайт   редакція   зареєстровані на сайті

Може я не правий?

Пайташ | 20.09.2007 10:39

-7
Рейтинг
-7

Голосов "за"
10

Голосов "против"
17

Неповна інформація про правила, та права редакції сайту по накладанню штрафів на учасників, що зареєстровані на ньому.

Може я не правий?

Цю статтю спонукало мене до написання етика відносин між редакцією і нами – зареєстрованими учасниками сайту.

Ви всі знаєте моє негативне ставлення до рейтингів взагалі бо я про це писав неодноразово у коментарях і в статтях. Але такі правила, а правила не обговорюють, а виконують. Але щоб виконувати правила треба їх досконало знати. Ми не знаємо. Бо те що опубліковано редакцією не дає повної картини.

Всі знають скільки балів отримується за публікацію статті, фоторепортажа, лінка. Знають що кожен учасник має право відняти або додати за статтю, фоторепортаж, лінк – один бал. Але ніхто не знає за що, коли і скільки балів (вірніше на скільки балів) може оштрафувати редакція сайту.

Я не дивуюся коли мені мінуси ставлять навіть за фоторепортажі з виставки документів про голодомор. Я не дивуюся коли мінуси отримую за руїни Невицького замку, що до політики і відносин між Росією та Україною, а тим більше до полеміки про двомовність не мають жодного відношення. Це право зареєстрованих учасників сайту. А я ніколи не обмежував безпідставно права інших, як не дозволяю нікому обмежувати і мої права.

Але дії редакції до мене – накладання неодноразових штрафів у розмірі 30, а один раз аж 80 знятих балів, по крайній мірі, мене дивують (а всього штрафних санкцій до мене було аж п'ять разів). Я думаю що при знятті балів з учасника сайту редакція мала б повідомляти його особисто за що бали зняті, щоб більше учасник сайту не допускав таких порушень чи помилок. Але я ні в своїх коментах, ні в статтях жодного разу не порушував правила сайту, тим більше етичні норми, і не виконував дій, що можуть кваліфікуватися, як хакерські.

Тому прошу всіх учасників сайту бути мені третейськими суддями між мною і редакцією в правомірності накладення на мене штрафів. Прошу опублікувати вас шановні учасники ті мої місця з моментів чи статей, де мною було порушено правила сайту.

Наперед дякую за співпрацю.

Ще раз. Це не заради балів. Це заради справедливості. Бо особисто мені все одно де я – попереду чи в кінці. Бо за мене і мою роботу та про мої знання говорять кількість моїх статей, фоторепортажів і коментарів і їх якість.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua