Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
основной вопрос   власть   фонды
-6
Рейтинг
-6


Голосов "за"
3

Голосов "против"
9

Комментарии
  | 16.07.2007 10:27
на ближайшее время жизни, единственно важным вопросом существования всего окружающего вас мира, – есть вопрос о снабжении друг друга фондами!
Ну то й що? – запитує у Вас людина, яка розуміє те, про що Ви написали.
Олег Ус   | 16.07.2007 10:31
А то, что пока изложение вопроса в плоскости участия в распределении не перейдет в плоскость рассмотрения участия в создании – ничего принципиально не измениться! Не: "что ты мне даешь?", но – "что я могу сделать?"
  | 16.07.2007 11:27
Олег Ус:
А то, что пока изложение вопроса в плоскости участия в распределении не перейдет в плоскость рассмотрения участия в создании – ничего принципиально не измениться! Не: "что ты мне даешь?", но – "что я могу сделать?"
О, це вже ближче до діла.
І ЧИЮ ж в першу чергу участь Ви розглядаєте?
Олег Ус   | 16.07.2007 11:43
Особи. Особистості. Того великого загалу, на підтримці якого животіють паразити з необмеженими повноваженнями та апетитом. Прості речі майнових прав ховають завісами міркувань про "втрачене минуле" та "світле майбутнє", до стану справ буденних загострюючи тільки одне питання: що ще можна вкрасти? Справедливість не встановлюється законом – вона є наслідком існування етитки, культури, релігії в реальному стані. Питання будівництва "держави – у церков" або "церкви – в державу", як на мене, більш суттєве, ніж заздрісне та риторичне: "Де гроші від продажу?"! Публікація декларацій про доходи – знущання, не маюче жодних наслідків, – але ж скільки галасу!
Пайташ   | 16.07.2007 11:59
Ще коли починалася приватизація (вибачте – прихватизація), я говорив новим власникам: Я не маю претензій, що ви крадете, але дайте нам можливість працювати, а то те що напрацювали ми і наші попередники раніше, швидко закінчиться і в кого аи тоді будете красти. Але заводи закривалися. Висококласні спеціалісти перетворилися в торгашів. А кращі – виїхали за кордон. І розпочався переділ в середовищі злодіїв. Може досить?
Пайташ   | 16.07.2007 12:03
Коли на мій прихватизований вже завод прийшли нові господарі, після обману рядових тримачів акцій – робітників заводу і викупу за безцінь в них акцій. Я мовив одному. Ви накралися грошей купили завод, але заводом управляти треба, а ви нездатні. Через 7 рокув завод розпродали по шматках-будівлях, а деякі корпуса мають по декілька власників.
  | 16.07.2007 12:07
Олег Ус:
1. Особи. Особистості. Того великого загалу, на підтримці якого животіють паразити з необмеженими повноваженнями та апетитом.

2. Питання будівництва "держави – у церков" або "церкви – в державу", як на мене, більш суттєве, ніж заздрісне та риторичне: "Де гроші від продажу?"
Тож це теми для грунтовних статей. А за цю теж дякую.
Павло.
Олег Ус   | 16.07.2007 12:12
Досить. Як бути далі? Не маю жодного сумніву – зараз в державі не знайдеш жодного, хто знає стан ресурсів України. Таке враження, що державний бюджет розписується редакцією "Форбс". Хто сьогодні створює і заробляє? Не – отримує, а саме створює. І Ваш, пане Пайташе, допис – ще одне твердження на користь сказаного мною. Думаю, що не раз повернусь до цього в пошуку рецепта відновлювання самосвідомості людини як єдиного власника свого життя. Зараз же прагну привернути увагу до однїєї з ознак політичної брехні – уникнення розмов про перезосподіл фондів.
Пайташ   | 16.07.2007 12:47
Олег Ус:
Досить. Як бути далі? Не маю жодного сумніву – зараз в державі не знайдеш жодного, хто знає стан ресурсів України. Таке враження, що до цього в пошуку рецепта відновлювання самосвідомості людини як єдиного власника свого життя. Зараз же прагну привернути увагу до однїєї з ознак політичної брехні – уникнення розмов про перезосподіл фондів.
Єдиний вихід – організація життя в державі по Скрижалю. А це можуть розпочати обєднання людей на найнижчому рівні.