Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Ультиматум українця до редакції Народної правди!

Юрій Самсон | 6.07.2007 01:21

5
Рейтинг
5

Голосов "за"
22

Голосов "против"
17

Шановна редакція Народної правди!
Досить мене, як українця, принижувати! Якщо ви не можете, або не хочете, припинити українофобську пропаганду на своєму ресурсі, вимагаю зняти зі стрічки НП всі мої публікації, коментарі та облікову картку. Оскільки я не погоджувався на членство в авторському колективі антиукраїнського інтернет-ресурсу.

Ультиматум українця до редакції Народної правди!
УЛЬТИМАТУМ УКРАЇНЦЯ ДО РЕДАКЦІЇ НАРОДНОЇ ПРАВДИ!

Ви жахнулись – далеко зайшли?-

...Помстила і каяться пізно,

Ось крізь сутінь російської мли

Україна рокоче залізно.

Вирок стався. Імперія – труп,

Догнивають отруйні останки,

Та під громи архангельських труб

Вже побідні готуються ранки.

Там, де тьмою душило лани,

Де ордою буяла навала, -

Розгортається синь далини,

Наростає епохи зачало.

Євген Маланюк, 25.05.1926 року.

Долучившись до авторського колективу УКРАЇНСЬКОГО інтернет-ресурсу – Народної правди – понад два місяці тому, я навіть уявлення не мав, що з часом він перетвориться на сайт, де ціла стрічка статей – антишевченківські, а відтак – антиукраїнські, випади!

Але з часом, коли неозброєним оком стала помітна тенденція зацікавлення цим перспективним ресурсом спецслужбами Російської Федерації, з метою його повної дискредитації, зведення на пси, я зробив однозначний висновок, про що попередив загал у своїй статті.

На превеликий жаль, мої слова щодо їхньої мети – перетворення Народної правди на ФСБ-шну пропагандистську стрічку принизливих, життєвонебезпечних для українства матеріалів, виявилися пророчими! Сьогодні, 6 липня 2007 року, відкриваючи вікно Народної правди (української?) ми бачимо суцільну тупу антинародну, антиукраїнську пропаганду: "ТАРАС ШЕВЧЕНКО – КРЬОСТНИЙ АТЄЦЬ УКРАІНСКАВА НАЦІАНАЛІЗМА. ЧАСТЬ 1, ЧАСТЬ 2, ЧАСТЬ 3, ЧАСТЬ 4, ЧАСТЬ 5... Авторства колективу найманих пропагандистів путінського імперського режиму під загальним псевдо "хандусенко".

Щодо випадів у бік Великого Генія Української Нації – Тараса Шевченка теоретично МОЖНА дискутувати. Наприклад, пояснити невігласам, що засмічення Народної правди брехливими твердженнями про атеїстичність Генія дуже легко та переконливо розвінчуються словами самого Кобзаря:

5 серпня 1860 року з під його пера на адресу коханої вийшли такі слова:

Моя ти любо! Мій ти друже!

Не ймуть нам віри без хреста,

Не ймуть нам віри без попа

Раби, невольники недужі!

Тарас Шевченко, людина Вільного Духу, однозначно заперечує релігію рабства, релігію попів. Та чи ж він один? До нього був Вольтер, після нього – мільйони вільних людей, які, заперечуючи християнство, водночас не були атеїстами.

Заснули, мов свиня в калюжі,

В святій неволі! Мій ти друже,

Моя ти любо! Не хрестись,

І не кленись, і не молись

Нікому в світі!

Який дурень в цих словах може вбачати атеїзм? Заперечення одного з існуючих віровчень, роздробленого на конфесії, нетерпимого навіть до собі подібних, яке сумарно (католики+протестанти+православні) панує на території, населеній лишень 28% Людства, ще не є запереченням, чи тим більше поборюванням Бога:

Збрешуть люде,

І візантійський Саваоф

Одурить! Не одурить Бог

Отже, ми бачимо щиру, віддану, беззастережну віру в Бога, який у Шевченка (як і у більшості з нас) як людини мудрої, що була в постійному спілкуванні з Всевишнім, не ототожнюється з якимось там християнським Саваофом, але ж хіба в одного Шевченка? Так було і в Сократа, Платона, Аристотеля, все того ж Вольтера, Лесі Українки, Івана Франка, Василя Стуса, Махатма Ганді та багатьох інших, нині живих, кого не буду називати, аби нікого не забути... Хіба багато з тих, хто читає цю статтю, вірять, що Бога звати Саваофом?

Карать і миловать не буде:

Ми не раби його – ми люде!

Тому що Шевченко, як апологет Свободи, не міг бути прихильником християнського вчення, яке декларувало, що КОЖНА людина є рабом іншої людини, нехай навіть рабом Христа, яко людино-бога.

Та чи є з ким про це дискутувати? Та й про що сперечатися власне?

Так як Бог створив Землю, Шевченко створив Українську Націю!

Створив такою, якою вона є сьогодні, і якою вона буде вічно. І хай ті з чужинців, хто хоче це заперечити, застреляться. А ті з малоросів, які в це не вірять, нехай "йдуть, як і йшли до табору наших ворогів, їм не місце поміж нами і ми виголошуємо їх ворогами Вітчизни" (Микола Міхновський, "Самостійна Україна", 9 брезня1900 року).

Я, як і кожна порядна людина, маю певні соціальні, історичні, етичні тощо зобов'язання. І ніяка Народна правда, при всій моїй повазі до неї, як і специфічне бачення редакцією цього ресурсу свободи слова, не примусять мене їх зректись.

Ні фізично, ні духовно я не зміг би жити на цій Землі, якби не жертовність Тараса Шевченка, його мудрість, його боговибраність.

Ісус страждав заради своєї ідеї одну добу – зі страсного четверга по страсну п'ятницю? Честь йому й хвала. Він робив це в ім'я свого народу: "Я посланий ЛИШЕ до загиблих овець дому Ізраїля" (Мат.16;24).

Шевченко страждав і не каявся впродовж 47 років. Він також посланий Богом ЛИШЕ до українців, тому можливо не зрозумілий чужинцям (але це й не було його призначення – подобатись полякам, москалям чи будь-кому іншому). На захист українців свої слова він ставить в рівню до Біблії ("Подражаніє 11 псалму"):

... Возвеличу

Малих отих рабів німих!

Я на сторожі коло їх

Поставлю слово.

Тож раби повинні перестати бути рабами, бо їх возвеличив САМ Шевченко, який не є для українця ні поетом, ні пророком – за влучним вичерпним визначенням великого філософа, уродженця благословенної Херсонщини, яку деякі виродки називають новоросією, Євгена Маланюка:

Не поет – бо це ж до болю мало,

Не трибун – бо це лиш рупор мас,

І вже менш за все – "Кабзарь Тарас"

Він, ким зайнялось і запалало.

Скорше – бунт буйних майбутніх рас,

Полум'я, на котрім тьма розстала,

Вибух крові, що зарокотала

Карою за довгу ніч образ.

Лютий зір прозрілого раба,

Гонта, що синів свяченим ріже, -

У досвітніх загравах – степа

З дужим хрустом випростали крижі.

А ось поруч – усміх, ласка, мати

І садок вишневий коло хати.

А тепер про мене.

Вже третій день поспіль я звертаюсь до редакції Народної правди з проханням пояснити, що ж відбувається з Народною правдою. Але жодної дієвої реакції по суті на поставлені мною питання немає.

Я вже не знаю, як пояснити шановним адміністраторам сайту свою позицію. Тому спробую формулювати свою позицію максимально примітивно. Якби я хотів стати автором АНТИУКРАЇНСЬКОГО САЙТУ, я б так і зробив – таких в інеті вдосталь. Я маю власне ім'я – Юрій, прізвище – Самсон. І я не бажаю, щоб вони стояли на стрічці одного ЗМІ (не важливо, що законодавство інтернет-ресурси такими не вважає), яке статтями хандусенка проповідує ненависть до українства. Якщо вам не зрозуміло, шановні технічні працівники Народної правди, то зверніться за роз'ясненнями до шеф-редактора проекта – Олени Притули. Запитайте, чи готова вона була в ім'я позірної "свободи слова" публікуватись у "Фактах і камєнтаріях", "Кієвскіх вєдамастях" та їм подібним у 2000-2002 роках? Сподіваюсь, вона вам детально роз'яснить, що таке ЧЕСТЬ та ГІДНІСТЬ.

Досить мене, як українця, принижувати! Якщо ви не можете, або не хочете, припинити українофобську пропаганду на своєму ресурсі, вимагаю зняти зі стрічки НП всі мої публікації, коментарі та облікову картку. Оскільки я не погоджувався на членство в авторському колективі антиукраїнського інтернет-ресурсу.

Вважаю, що кожен інший український автор Народної правди сам для себе вирішить, чи ладен він підтримувати своїм інтелектом та працею сайт, що пропагує ненависть до України, української мови, українського прапора, українського Президента, української культури, української історії, Києва, Дніпра, Шевченка, наших дітей, наших батьків, наших дідів тощо. Навіть якщо ця пропаганда здійснюється в ім'я... Навіть не знаю в ім'я чого?

P.S. Прошу адмінів НП, допоки висить моя стаття на вашій стрічці, не міняти Трисуття (Тризуб) на іншу ілюстрацію, як ви іноді робите (у випадку з фото Цушка я абсолютно не заперечую, і навіть вдячний – вами було вибрано вдале фото). Так, як християнин має право захищати себе хрестом, юдей – зіркою Давида, я, українець, маю право на захист найвищим у всесвіті символом – Трисуттям на блакитному тлі! Оскільки антиукраїнські випади розцінюю як матеріалізовану діяльність абсолютного вселенського зла!

P.P.S. Коли написав цю статтю, та був готовий викласти її, отримав листа від "Народної правди", який процитую:

Народна правда | 5.07.2007 21:48

Шановна редакціє Народної правди! Прошу роз"яснень також, чи вважати статтею, викладені хандусенком коментарі до моїх коментарів! ПОВТОРЮСЬ: Автор "хандусенко" окрім засмічення спамом-флудом (посиланням не у рубриці "лінки", а в стрічці "статті"), тепер вирішив ще й іншим чином знівеліювати саму ідею вільної журналістики на Вашому ресурсі.

З повагою, Юрій Самсон

Відповідь Народної правди:

Шановний Юріє. Наразі в наших правилах немає ніяких обмежень щодо публікацій на НП. Але скоро будуть нові правила і ми врахуємо у тому числі і Ваші пропозиції. Зачекайте трошки – зміни на краще вже на горизонті.

Шановна редакція Народної правди! Хоча у ваших правилах немає також обмежень щодо кількості коментарів з однієї ІР-адреси, ви, на власний розсуд, заблокували мені можливість додавати коментарі через їх "надзвичайно велику кількість" 2 липня 2007 року. Тож називаймо все своїми іменами. Коли у вас є бажання – ви можете чинити будь-що, навіть якщо це не передбачено Правилами. З чим я погодився, навіть надіслав вибачення за "надзвичайно велику кількість коментарів зі своєї ІР-адреси". Тож ви вільні робити все, що вам заманеться, незважаючи на формальні правила. Це факт. Тому прошу: або видалити антиукраїнську пропаганду, яка ображає честь та гідність цілого нашого Народу, або забезпечити моє авторське право і видалити зі стрічки антиукраїнської пропаганди, на яку силами "хандусенка" перетворилась НП, мої авторські статті, посилання, фоторепортажі та коментарі, за виключенням цієї останньої статті. Оскільки багато хто поцікавиться, куди поділись мої публікації.

Щасти Вам у Вашій редакторській справі!

З повагою та сподіваннями, що Ви щиро помиляєтеся в трактуванні європейського поняття свободи слова,

Юрій Самсон

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua