Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Петровський Олександр Володимирович: Розвиток акторської майстерності у молоді Дніпра, юні актори готують для глядачів різноманітні вистави

Вадим Чорний | 22.12.2019 13:49

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Експериментальна дитячо-юнацька театральна студія "Грай та мрій" започаткувала свою роботу за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність", який завжди сприяє розвитку талантів у молоді міста Дніпра.

Петровський Олександр Володимирович: Розвиток акторської майстерності у молоді Дніпра, юні актори готують для глядачів різноманітні вистави
Експериментальна дитячо-юнацька театральна студія "Грай та мрій" започаткувала свою роботу за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського "Солідарність", який завжди сприяє розвитку талантів у молоді міста Дніпра. Юні актори готують для глядачів різноманітні вистави. Деякі з них присвячені серйозним соціальним проблемам.

Репетиційна зала театралів знаходиться на території Дніпровської Єпархії. Студія планує взяти до свого колективу діток з інвалідністю та залюбки розвивати їхній талант в акторській майстерності та сприяти культурному збагаченню міста.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua