Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Вірність Богу

Ігор Бурдяк | 8.09.2013 19:14

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
0

Голосов "против"
2

І станеться, якщо справді ви будете слухати Моїх заповідей, що Я вам сьогодні наказую, любити Господа, Бога вашого, і служити Йому всім вашим серцем і всією вашою душею, то Я дам вам дощ вашого Краю своєчасно, дощ ранній і дощ пізній, і збереш ти своє збіжжя, і свій сік виноградний, і оливу свою.
(Старий заповіт – Повторення закону 11:13+14)


Вірність Богу
Хто кориться Мені, того Я поблагословлю, Моїм миром наповню його серце, день за днем буду піклуватися про нього, у разі потреби підтримаю його, покажу йому Мою вірність. Я Господь – творю все нове!

-------------

Чи справді Бог має право на нашу беззаперечну відданість Йому?

Пропозиція:

Наш Бог святий! Він створив нас і добре нас знає. Після гріхопадіння наших прародичів в Едемському саді людство стало відділене від Бога із-за неслухняності, непокори перших людей. Якщо ми не служимо Богу з усього серця, то зневажаємо Його. Інші боги спокушують нас, відводять від Бога, збивають із вказаного Ним шляху. Ісус Христос, Син Божий, добровільно пішов на хресну смерть за нас, пропащих людей, щоб нас з Богом примирити. Кожен, хто вірує в Ісуса Христа і відвертається від гріха, щоб чинити Божу волю, стає дитиною Божою. Відтоді може впевненно молитися до Бога і називати Його "Дорогий Отець Небесний". Чи ж це не дивовижна удача, талан, щаслива доля?
На картині зображені три юнаки Седрах, Мисах та Авденаго. Вавилонський цар Навуходоносор розгнівався на них через те, що вони відмовилися віддати шану поганському богу. Він наказав зв"язати їх і кинути в палаючу піч.

Проте вогонь не спричинив їм ніякої шкоди: "І ходили вони серед полум'я, хваливши Бога й благословивши Господа" (Книга пророка Даниїла 3:24)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua