Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Володимир Даниленко звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою перевірити законність закриття ресурсу EX.UA

donn | 1.02.2012 16:19

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
3

Володимир Даниленко звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою перевірити законність порушення кримінальної справи проти Інтернет-ресурсу EX.UA.

Володимир Даниленко звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою перевірити законність закриття ресурсу EX.UA
Народний депутат України, перший секретар Сумського обкому КПУ Володимир Даниленко звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою перевірити законність порушення кримінальної справи проти Інтернет-ресурсу EX.UA.

У своєму депутатському зверненні Володимир Даниленко зазначає, що Українські користувачі Інтернету негативно віднеслись до даних дій з боку Міністерства внутрішніх справ, оскільки із пояснень МВС виходить, що сайт закритий за звернення держдепартаменту США та заяв іноземних правовласників.

Усім користувачам даного ресурсу відомо, що на вимогу власників авторських прав піратський контент з нього видалявся. Отже, закриття ресурсу EX.UA негативно впливає на імідж Міністерства внутрішніх справ України, оскільки складається думка, що дане відомство діє за вказівками іноземних держав та корпорацій не враховуючи думку громадян України.

"Негативним моментом даної ситуації є те, що із закриттям ресурсу громадяни України втратили доступ до фільмів та книг, що мають історичне значення, відтворюють наше минуле, впливають на моральний розвиток молодого покоління, на які, до речі, авторське право вже не поширюється" – зазначив Даниленко.
© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua