Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
музеї   культура   київ   чернігівщина   все про музеї

Представляємо унікальний проект: Все про всі музеї України!

Karpaty.ua | 3.11.2011 14:35

4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

Ми втілили у життя унікальний за своїми масштабами проект: за рекордно короткі терміни було зібрано величезний масив інформації про музеї України!

Представляємо унікальний проект: Все про всі музеї України!
Починалося все у 2010 році, коли спеціально до Дня Києва у столиці відбулася презентація просвітницького проекту "Київ – столиця українських музеїв". Ініціаторами та організаторами проекту виступили заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, головний редактор журналу "Главред" Діана Дуцик та депутати Київради Олександр Бригинець і Олексій Давиденко.

Основною метою проекту було бажання поінформувати, передовсім освітні заклади столиці, про головні державні та комунальні музеї Києва, їх напрацювання, виставки, можливість відвідування їх школярами і студентами на пільгових умовах. З цією метою в номері журналу "Главред" до Дня Києва представлена карта музеїв столиці та зібрана вся необхідна інформація про їх роботу: розташування, час роботи, направленість, експозиції тощо (загалом у журналі представлені майже 50 музеїв).

Після такого вдалого стару та зацікавлення проектом широкого кола аудиторії, почалася робота над створенням музейної бази кожної окремої області.

Так, за підтримки народного депутата Валерія Дубіля, вийшла окрема брошура "Все про музеї Чернігівщини", а завдяки співпраці з фондом Андрія Матковського у газеті "Вечірня Полтава" побачила світ підбірка "Все про музеї Полтавщини". Ці проекти давали не лише корисну інформацію про роботу музеїв, а й відкривали весь культурний, історичний, археологічний, науковий, просвітницький потенціал України.

За ініціативи відомого громадського діяча Миколи Томенка порталом "Рідна країна" було зібрано дані близько 700 музеїв з усіх областей України, а також окремими пунктами означено Автономну Республіку Крим, міста Київ та Севастополь.

"Ми хочемо створити всі умови, щоби керівники шкіл та вищих навчальних закладів, знаючи інформацію про нові експозиції, виставки та можливості музеїв, могли максимально скористатися ними та залучити молодих людей до історії, культури, мистецтва нашої країни", – підкреслив ініціатор ідеї Микола Томенко.

Сьогодні на цій сторіночці порталу опубліковано весь перелік музеїв України, а також цікава та потрібна інформація про них (вартість квитків, розташування, телефони, електронні адреси та сайти, графік роботи, знижки, характеристика виставок та експозицій).

Якщо Ви маєте інформацію про музеї, які не представлені у нашій підбірці, будемо вдячні, якщо Ви надішлете її нам електронною поштою, або додасте самостійно (бажано разом із фото).

"Рідна країна"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua