Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
новини   новости   релігія   религия   фестиваль   7 нот   Чернівці   Черновцы   телеканал   Надія   Надежда   Hоре channel   християнська   духовна   музика   пісня   Александр   Лисичный   Дмитро   Зубков   Вячеслав   Дем' ян   Микола   Суров

Всеукраїнський музичний фестиваль "7 нот" відбувся в Чернівцях


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

В Чернівцях, яке часто називають маленьким Віднем, впродовж трьох днів проходив музичний фестиваль, який став справжнім святом духовної музики.

Всеукраїнський музичний фестиваль ''7 нот'' відбувся в Чернівцях
З 13 по 15 травня 2011 року в Чернівцях відбувся всеукраїнський музичний фестиваль під назвою "7 нот", організатором якого виступив християнський телеканал "Надія". Захід проходив у літньому театрі в парку ім. Т. Г. Шевченка. Номінації фестивалю – авторська пісня, вокал, інструментальне виконання, християнська група, акапелла.

Упродовж трьох днів чернівчани насолоджувалися якісною, змістовною і приємною музикою. Юнаки і дівчата з різних куточків України, а також гості з сусідніх держав – Польші, Білорусії, Росії та Молдови оспівували доброту і любов Господа, як Творця всього прекрасного. Вони переконували своїх слухачів, що саме Ісус Христос є гарантом душевної рівноваги і гарних взаємовідносин між людьми. Також вони підносили у своїх музичних творах авторитет Святого Письма, яке містить корисні поради на всі випадки життя. Виконавці християнської музики закликали присутніх замислитись над своїми пріоритетами в житті і створювати гідну систему моральних цінностей.

За словами одного з організаторів фестивалю Миколи Сурова, завдання даного фестивалю полягало в пошуках талановитих виконавців духовної музики, підвищенні рівня музичних творів даного напрямку, а також об'єднання молоді та заохочення до створення якісної християнської музики. Даний фестиваль – це прекрасна можливість розкрити нові таланти, зупинити свій погляд, і звичайно, свій слух на християнській музиці та пісні.

Неодноразово з особливими роздумами звертався до глядачів священнослужитель, викладач Заокської духовної академії, Олександр Лисичний. Він підносив роль християнської музики, адже у важкі хвилини життя, шукаючи підтримки і порад Господа, людина повинна зупинитися, вгамуватися і слухати... Результатом цього будуть любов до ближніх, милість і так необхідна в повсякденному житті терпеливість. Дмитро Зубков, священнослужитель з Києва, роздумуючи над природою радості, наголосив на значення пісні, в якій лунають слова вдячності, похвали, надії, і закликав плекати в собі радість, а також приносити радість і надію оточуючим.

На питання, яка християнська музика є конструктивною, відповів директор телеканалу "Надія" Дем'ян Вячеслав: "Музика, звісно, передбачає дві складові: зміст і емоції, однак, у справжній християнській музиці домінує зміст!" І не секрет, що духовна музика є результатом справжнього духовного досвіду в розумінні Бога. "Полюбіть Бога, і тоді ваше виконання досягне серця слухачів" – наголосив він.

Програма фестивалю не обмежувалась музичною діяльністю, а супроводжувалась презентаціями різноманітних напрямків. На території парку ім. Т. Г. Шевченка було розміщено палатки з інформацією про християнський вищий навчальний заклад – Український гуманітарний інститут, який розташований в Бучі біля Києва, про соціальні проекти "Невтрачене дитинство", "Крок назустріч", "Живе серце", про благодійний фонд "Альфа-Нік". Свою програму представляли пансіонат сімейного типу "Наш дім" і санаторій "Барвінок". Унікальні продукти чернівчанам пропонував центр популяризації здорового харчування "Едемський сад". Християнську літературу представляв видавничий проект "Колібрі-книга".

Багатогранну програму фестивалю "7 нот" завершив гала-концерт, у якому брали участь переможці різних номінацій, яких було відповідно нагороджено.

Український християнський телеканал "Надія" – представник міжнародної телемережі "Hоре channel" в Україні. Перший вихід в ефір – серпень 2008 року. Глядацька аудиторія – люди різного віку, які обирають для себе та своєї родини позитивне телебачення. На сьогодні телеканал "Надія" пропонує до 15 регулярних програм. Особлива увага приділяється дитячим, молодіжним, духовно-просвітницьким та соціальним тематикам. Програми можна дивитися як через супутник (Hotbird, 13°E), на регіональних та місцевих телеканалах, так і на сайті www.hopechannel.info.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua