Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Організація економічного розвитку та співробітництва   прогрес   фільм   Україна   Аліна Опанасенко   народна дипломатія   Организация экономическогоразвития и сотрудничества   прогресс   фильм   Украина   Алина Опанасенко   народная дипломатия

Голосували за Аліну? Тож пишаймось Україною! Українська кіноробота стала найпрогресивнішою на Європейському континенті


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

Українка Аліна Опанасенко – режисер короткометражки "Progress is the way to go!" перемогла на всесвітньому конкурсі до 50-річчя ОЕСР

Голосували за Аліну? Тож пишаймось Україною! Українська кіноробота стала найпрогресивнішою на Європейському континенті
Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" щиро вітає Аліну Опанасенко – режисера конкурсного ролика "Progress is the way to go!" до 50-річчя Організації економічного розвитку та співробітництва із завоюванням 3-го конкурсного місця. Нагадаємо, що у півфіналі цього креативного конкурсу перемогу виборювали представники 20 націй.

Перше місце за результатами всесвітнього онлайн-голосування посів Хав'єр Еліас (24 роки) з Перу з роботою "Progress is education for all", на другому місці 21-річна Стефані Вілладієго з Колумбії зі стрічкою "Progress is hope".

Спеціальними призами були відзначені роботи "Progress is everyone, together" австралійки Г'ю Сандісон (21 рік) та "Progress is tommorrow in our hands" Відг'я Пріядаршині (18 років) з Індії.

Переглянути роботи – переможці можна тут www.oecd.org/videocontest

Відтак, наша співгромадянка представлятиме молодіжне бачення прогресу від України та Європейського континету в цілому під час ювілейного Паризького Форуму Організації економічного розвитку та співробітництва у травні 2011 року. З нетерпінням чекатимемо на її враження та думки.

Одночасно не можемо не відзначити, що перемога Аліни є не тільки свідченням її таланту кмітливо висловити погляд молодого покоління на суспільно-важливі питання планетарного масштабу, але і перемогою народної української дипломатії. Адже саме голосування усіх небайдужих українців в інтернеті зробило чимало для її перемоги.

Тримаймо і надалі хвилю сприяння Україні у виборюванні гідної провідної ролі на міжнародній арені своїми маленькими щоденними справами!


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua