Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Щедрики-ведрики або мої вітання Кр-ку.

ЗаХар | 21.03.2011 16:07

6
Рейтинг
6


Голосов "за"
7

Голосов "против"
1

не буває "галичан великих політиків".
"Існування галичанина зав'язане на селі і в нього відповідно селянське мислення – "на хлопський розум".


 Щедрики-ведрики або мої вітання Кр-ку.
Гадаєте, це я вигадав? Помиляєтесь. Це "Щедрик-ведрик", дитячий журнал, який Міносвіти рекомендувало до передплати для всіх українських навчальних закладів І-ІІІ ступеня,

"Згідно з листом N14/18-3502 від 9.09.2010 р. Міністерства освіти та науки України Всеукраїнський дитячий журнал "Щедрику-Ведрику", Свідоцтво КВ N13656-2630 ПР, видане Міністерством юстиції України, рекомендований до передплати усіма навчальними закладами І-ІІІ ступенів України.

на ринку праці Галичини не існує таких професій, як рерайтер, PR-консультант, екзистенційний психотерапевт, бо де просте життя – там проста робота – шофер, будівельник, медсестра, продавець. Максимум, про що можна мріяти галичанин з вищою освітою в рідному місті – це робота клерком в регіональній філії великої компанії або банку. Не буває галичан-космонавтів, конструкторів, олігархів і великих політиків. Проте серед галичан відомі такі шоумени як Віктор Павлик, Андрій Кузьменко, Юрій Горбунов"

"Благодійний дитячий фонд "Щедрику-Ведрику" зобов'язаний інформувати Міністерство освіти та науки України про хід передплати", – лист за підписом директора благодійного фонду В. Блюхер. 28 лютого 2011 року.

Пояснення від неї ж: "Справа у тому, що це з Інтернету скачана стаття. У нас працюють волонтери, вони ніякої платні не отримують. Це була їхня воля. Зараз я бачу, що головний редактор як належить не подивився. Я коли прочитала цю статтю, теж мала зауваження до неї. У N36 цього журналу має бути спростування і додаткові пояснення, чому вийшла ця стаття...

Стаття про Галичину була у N32 журналу. Досі ніхто не звертав уваги на цю статтю. Зараз тільки привернули увагу до цього. Я не знаю, з чим це пов'язано"


Директор фонду розповіла, що видавці журналу вже давно зверталися до відділів освіти кожної області, щоб вони допомагали і надсилали в дитячий журнал історію своєї області, однак вони не зреагували на ці прохання.

Блюхер також повідомила, що їй немає за що вибачатися перед читачами

Висновок-ПРИНЦИПОВО з російськомвного сайту (м. Миколаїв)

Бредовые нацистские комплексы самого Табачника уже вбивают в детские головы.Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua