Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Довколацвинтарні пристрасті

jurko | 26.02.2011 18:20

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Відкритий лист львівської громадськості до керівництва міста і області з приводу ситуації довкола музею-заповідника "Личаківський цвинтар"

Довколацвинтарні пристрасті
Останнім часом із "легкої руки" міського голови Львова суттєво загострилася ситуація довкола музею-заповідника "Личаківський цвинтар" та його директора Ігоря Гавришкевича. Це не залишилося поза увагою Львівської громадськості, яка виступила на захист трудового колективу музею та його директора. Пропоную Вашій увазі текст відкритого листа до керівництва міста та області, який підписали Герої України,лідери громадських організацій, творчих спілок, моральні авторитети міста.

"Громадськість Львова та області стурбована однією з передач каналу "ZIK", якою затавровано директора музею "Личаківський цвинтар", заслуженого діяча мистецтв України І. Гавришкевича. Цей факт є лише одним епізодом великого і абсурдного цькування не тільки однієї особи, але й всього колективу.

Невелику господарку музею майже безперервно перевіряють упродовж цілого року. За результатами перевірок з'явилися грізні безпідставні подання, які були оскаржені у встановленому порядку. Але і це не зупинило ініціаторів переслідувань, які є наближеними до керівництва виконавчого комітету Львівської міської ради. Продовжується цькування перевірками директора та працівників музею. Трудовий колектив, який є професійним і патріотичним, лякають неофіційною вимогою скорочення, незважаючи на достатнє фінансове забезпечення як з боку музею, так і прийнятим рішенням міської ради.

Нам не байдужа доля цього колективу та його директора, якого відзначено не тільки однією з найвищих державних нагород за музейну діяльність, але й дипломами та іншими відзнаками за багаторічну державотворчу діяльність. Під однією такою відзнакою за успіхи в туристичній діяльності підписався міський голова Андрій Садовий. Всім відомо, які значні позитивні зміни відбулися за останні декілька років на Личаківському цвинтарі, як трудовий колектив спричинився до перетворення його у справжній європейський музей під відкритим небом, вперше в Україні ввів та поширив текстову концепцію ведення екскурсій в національному дусі, втілив у життя проекти створення кількох історико-документальних фільмів та будівництва українських Меморіалів і Пантеонів на Личаківському цвинтарі.

Вимагаємо від влади міста Львова припинити цькування та гідно оцінити діяльність трудового колективу і директора музею "Личаківський цвинтар", заслуженого діяча мистецтв України І. Гавришкевича".


Листи, зокрема, підписали: Герої України Юрій Шухевич та Борис Возницький, громадський діяч, поетеса Ірина Калинець, Голова обласної спілки художників Олег Микита, народний депутат України Володимир В'язівський.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua