Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Володимир Даниленко вимагає внести зміни до промо-ролику Євро 2012 для відтворення справжнього виду головної площі міста Харкова.

donn | 18.02.2011 11:36

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

8 лютого 2011 року на засіданні Верховної Ради України був оголошений запит народного депутата України Володимира Даниленко до Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури України Колеснікову Б.В. "стосовно приниження великої історії українського народу при показі площі Свободи міста Харкова без пам'ятника Володимиру Іллічу Леніну"

Володимир Даниленко вимагає внести зміни до промо-ролику Євро 2012 для відтворення справжнього виду головної площі міста Харкова.
18 лютого 2011 року на засіданні Верховної Ради України був оголошений запит народного депутата України Володимира Даниленко до Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури України Колеснікову Б.В. "стосовно приниження великої історії українського народу при показі площі Свободи міста Харкова без пам'ятника Володимиру Іллічу Леніну у промо-ролику "Увімкни України", який транслюється на провідних європейських телеканалах у рамках промо-компанії України до чемпіонату Європи по футболу 2012 року".

Народний депутат України Володимир Даниленко відмітив, що після публічної критики у засобам масової інформації промо-ролика "Увімкни Україну", який транслюється у рамках промо-компанії України до чемпіонату Європи по футболу 2012 року, до нього, як до народного депутата України стали надходити звернення громадян України щодо ганебного приниження української історії та держави зазначеним промо-роликом.

Громадяни стурбовані цинізмом режисерів ролику та тих посадових осіб, що погодили питання прибирання з ролику пам'ятника скульпторів Веронського, Олійника відкритого у 1963 році, пам'ятника великій людині, яка була творцем першої у світі соціалістичної держави Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

У депутата-комуніста виникло питання: "Чому з ролику не прибрали інші історичні споруди, які були побудовані після великих звершень Володимира Ілліча Леніна? А, саме Держпром, Харківський національний університет імені Каразіна, Готель "Харків"".

"Після такого поводження з боку керівництва організаторів Євро 2012 в Україні, приниження історичної пам'яті мільйона громадян, не врахування думки харків'ян, для яких даний пам'ятник є символом рідного міста, вважаю, що даний ролик не має право на існування.", - сказав народний депутат Володимир Даниленко.

Своїм запитом депутат-комуніст вимагає від Віце-прем'єр-міністра України – Міністра інфраструктури України Колеснікову Б.В. надати йому інформацію про посадових осіб, які затверджували питання щодо прибирання з промо-ролика пам'ятника В.І. Леніну при показі площі Свободи міста Харкова та внести відповідні зміни до зазначеного ролику для відтворення справжнього виду головної площі міста Харкова.
© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua