Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Ігор Губерман   Олександр Окунь   презентація   книга   Буква   empik   Путівник країною сионських мудреців   гарики   Книга о вкусной и здоровой пище   Посольство Держави Ізраїль в Україні

Автор популярних "гариків" Ігор Губерман та Олександр Окунь у Києві

empik | 9.09.2010 16:20

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

13 вересня (понеділок) о 17:00 відбудеться авторська зустріч з відомим автором "гариків" Ігорем Губерманом, митцем Олександром Окунем та презентація спільної книги "Путівник країною сионських мудреців". Зустріч з ізраїльськими письменниками відбудеться за адресою: Буква, пл. Слави, 1, ТЦ "Навігатор" (ст. м. Арсенальна).

Автор популярних ''гариків'' Ігор Губерман та Олександр Окунь у Києві
Ігор Губерман та Олександр Окунь вже давно співпрацюють у творчому тандемі. Тепер з-під їхнього пера вийшла зовсім незвична книга. Змалювати Ізраїль таким чином, як це роблять згадані автори, раніше не вдавалося, мабуть, нікому. Їхня праця чимось нагадує "Всесвітню історію у викладенні "Сатирикону"", але всесвітність тут зведено до конкретної країни, якщо йдеться про географію, та до конкретного народу, якщо йдеться про антропологію. Історія, авраамічні релігії, економіка, легенди, байки, анекдоти, війна, мистецтво – все перемішано у вибуховому міксі. Кожен, хто цікавиться прадавньою землею пророків, зможе отримати з цієї книги безліч дивовижних, корисних, дотепних та повчальних відомостей.

Найгучнішу славу творчості Ігорю Мироновичу Губерману створили, звичайно ж, "гарики". Художні прийоми його віршів є типовими для постмодернізму: іронічний перифраз відомих виразів, надання фразеологізмам протилежного змісту, подекуди – використання обсцентної лексики.

У співавторстві з Олександром Окунем, відомим сучасним художником видано "Книга о вкусной и здоровой пище". Як пишуть співавтори, ця книга у жодному разі не є черговою благою звісткою про корисну їжу, здорову дієту, правильну систему харчування та інші подібні речі, адже будь-яка їжа, якщо її приготовано свідомо і з любов'ю – а з'їдено з апетитом та задоволенням, є їжею безумовно здоровою та корисною. Книгу присвячено не лише їжі, але всьому, що із нею пов'язане (а пов'язане із нею майже все). Це – не збірка рецептів, але книга про смачне, здорове, цікаве, а головне – свідоме життя.

Олександр Окунь був нагороджений низкою премій та стипендій, серед яких премія Сфера Фенігера (1983), Гестетнерська стипендія (1985), шестимісячна робоча стипендія Міжнародного центру мистецтв (Париж, 1987). Олександр Окунь – член Міжнародної художньої асоціації при ЮНЕСКО.

Його твори представлено у багатьох музеях Росії та Ізраїлю: виставковий зал Академії мистецтв ім. Мухіної (Санкт-Петербург), Російський музей (Санкт-Петербург), Негев Музей (Беєр-Шева), Янко Дада (Яффо), а також у приватних зібраннях Австралії, Австрії, Канади, Франції, Ізраїлю, Італії, Мексики, Польщі Росії та США.

Зустріч проводиться за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.

Прес-служба empik

info.empik@empik.ua

www.empik.ua

www.lifestyle.empik.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua