Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Походження російського народу


7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

8 червня 2010 19:06:15 автор Антидепрессант в статті "Помаранчевая эвтаназия мозга" написав: "Русские – выродки, сброд физических и умственных дегенератов, смешавшихся бог знает с кем, это даже не славяне."

Походження російського народу
8 червня 2010 19:06:15 автор Антидепрессант в статті "Помаранчевая эвтаназия мозга" написав: "Русские – выродки, сброд физических и умственных дегенератов, смешавшихся бог знает с кем, это даже не славяне."

Коли людина таке пише про великий російський народ, то перший висновок стосовно автора подібних слів досить таки очевидний. Навряд чи людина, автор даної фрази, яка ховається за псевдо "Антидепрессант" причисляє себе до російського народу, чи не так.

А з огляду на те, що перед цією висмоктаною автором з власного пальця отруйною фразою, разом з іншими подібними фразами, стоїть брехня у вигляді наклепу: "Вот как мыслит свидомый украинец:", можна легко зрозуміти, чому ця людина приховує своє ім'я. Адже коли людина свідомо бреше – підло паскудить на чиюсь адресу, то їй звичайно що не хочеться, щоб люди, які її знають особисто, були в курсі того, що вона насправді є брехливою людиною – підлою паскудою, наповненою ненавистю як до українського народу, в якому вона живе і хліб якого вона їсть, так і до російського народу, на адресу якого вона продукує подібні визначення. Це навіть якщо мовчати про те, що такого типу фрази означають не що інше, як намагання даного автора зцькувати з допомогою даної підлої брехні між собою братні російський та український народи.

З одного боку причому досить таки явно ніби як декларуючи свій осуд прямо на початку своєї статті явища зомбі, але з другого боку надалі протягом всього решту тексту, використовуючи як негативне слово "свидомість". Що є прямою ознакою брехні – або стосовно осуду даним автором зомбі, або стосовно осуду ним свідомості (р. "сазнанія") – адже свідомий перекладається російською як "сознательний", що є прямою діаметральною протилежністю зомбі. Свідома людина ("сознатєльний чєлавєк") тому так і називається, що на відміну від зомбі усвідомлює свої дії.

На цю тему до речі існує спеціальний матеріал, в якому досить таки детально і на конкретних прикладах показано, чому холуям банди московських убивць ну така страшна людська свідомість, що аж слово "свідомий" у них йде як лайка:

"Чорнобильський вибух і небезпечність свідомості" http://h.ua/story/162991/

Уважно читаючи даний (далеко не єдиний в природі) суцільний без розривів потік ненависної брехні "Помаранчевая эвтаназия мозга", було цікаво зрозуміти основу, на якій вона ґрунтується.

І ця основа була що цікаво знайдена в самому даному потоці. Ось він, зауважимо – неодноразово протягом тривалого часу помічений і раніше – головний принцип розбудови наповнення московської інфоканалізаційної системи на українській землі: це _проекція_, а саме "приписывание своих подсознательных влечений и мотивов противной стороне".

Само собою приписаний протилежній стороні:)

Бідолашні московські холопи, роздухопелені в заповідних клоаках українофобія типу форум севастополь.інфо чи там форум 2000 і багатьох таких інших, в яких спеціальні адміни негайно банять кожного, хто говорить правду, деколи в пароксизмі кататонічного збудження, досягнутого там в тих клоаках шляхом взаємного "возбуждєнія" присутньої там московської холуйні, час від часу намагаються вилізти звідти на світ Божий. Разом з московським інфолайном, недоторканість якого можлива тільки там, в сутінках закритих московських клоак. Адже навіть в коментах до даного згаданого матеріалу "Помаранчевая эвтаназия мозга" легко бачити, що брехливі московські холуї прекрасно розуміють, що вони брешуть – і що негайно починає бути видно при спробі обговорення їхньої брехні. Вони _не можуть_ обговорювати те, що пишуть. Як може зомбі обговорювати чужі марення, які він просто редуплікує?

Величезна смертельна ненависть холуїв банди московських убивць на українській землі до українського народу, в якому вони живуть і хліб якого вони їдять, яка виявляється всюди і постійно, у тому числі в інеті, наприклад в даній згаданій статті "Помаранчевая эвтаназия мозга", це саме якраз те явище, яке в першу чергу потребує осмислення українським народом. І то далеко не тільки з науково-пізнавальних міркувань, а перш за все для забезпечення безпеки українського народу від банди московських убивць.

Ознаки цієї небезпеки легко видимі з наприклад виявів неповаги до українського народу на кожному кроці. В якій іще країні, окрім України, державні особи цієї країни усіх без винятку рангів можуть звертатися до цілого народу не рідною мовою цього народу, а цілком чужою даному народу мовою, мовою одного з сусідніх народів? Мотивуючи тим, що за час прямого контролю над Україною банди московських убивць протягом сотень років значну кількість українців було під страхом смерті нагнуто до російської мови?

Що ж стосовно правди щодо походження російського народу і бездонних боліт московської брехні навколо неї, з брехливими баскервільськими псами типу "Антидепрессант" на них, то ця правда про походження російського народу досить таки легко зрозуміла кожному, хто не полінується приділити стосовним до цього питання фактам хоч мінімум уваги.

Для розуміння правди походження сучасного російського народу достатньо тільки спеціально не заплющувати очі на той досить таки відомий факт, що в усіх без жодного винятку російських діячів, стосовно яких досліджувалось їхнє походження, нема _жодного_ такого російського діяча, у якого б серед предків був хоч один за національністю росіянин.

І коли людина з розплющеними на навколишню дійсність очима, тобто свідома того, що вона діє – а не зазомбована, тобто не здатна самостійно мислити людина, прямо гляне на даний ясно встановлений факт, то вона – цілком самостійно, без жодних направляючих, підправляючих чи там коригуючих впливів ззовні просто не може не прийти до ясного, простого та очевидного висновку: російський народ, це за історичними мірками щойно утворена спільнота, стосовно кожного члена якої сьогодні зовсім не важко встановити при бажанні його походження з тих чи інших народів.

Іншими словами кажучи, сучасний російський народ становить собою, подібно до американського народу, спільноту вихідців з багатьох народів – рідна земля більшості з яких розташована головним чином навколо (поблизу) Москви, й гадки не маючи з давніх давен намагатись причисляти себе до слов'ян.

Як бачимо, нічого чогось такого, що було б хоч скільки-небудь гідним бути названим: "выродки, сброд физических и умственных дегенератов, смешавшихся бог знает с кем", чи не так.

Олександр Франчук olexandr.uuuq.com

Література

1. Олександр Франчук "Росіяни, русскіє і просвіти в каламуті уявлень обрусєвшіх інородцев" http://h.ua/story/147991/ (http://www.narodnapravda.com.ua/history/4904ed7837605/)

2. Олександр Франчук "Чорнобильський вибух і небезпечність свідомості" http://h.ua/story/162991/ (http://www.narodnapravda.com.ua/politics/496b4d5b5924b/)

3. Олександр Франчук "Монологи"-"Ілля Глазунов" і ступінь братньості українського та російського народів http://h.ua/story/56772/ (http://www.narodnapravda.com.ua/politics/46da777d4d708/)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua