Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/culture/4b1df2f9b279d/

НАВІЩО НАМ ДУША

ZBZS | 8.12.2009 08:32

23 г. в Людині душі. і вони більше важать, ніж усе разом взяте інше?!

НАВІЩО НАМ ДУША

23 г. в Людині душі. і вони більше важать, ніж усе разом взяте інше?! Вони вміють не: розуміти, чути, бачити, а відчувати – усе і скрізь і вибирати чого їм прагнути від розуму, від мудрості та брати їх...

Вражає довершеність перед убогістю творчості людської. Як її збагнути, то, яким мізерним стає все тлінне на Землі?!

І нам – Землянам Душу дали. За що, й навіщо? Невже, щоб ми її отак поганили, ганьбили, нехтували нею, та тільки черево своє ублажали, подібно різній тварі: їжею, питтям, гультяйством, палінням, п'янкою, заздрістю, невірністю людською...? Її ж, душі, у декого й не видно, і не чути, через грубий прошарок всякої мерзоти духовної і тлінної. Ніяк їй вилізти з-під цього бруду. Й хоч кожна має від Бога спосіб самоочищення, та далеко не кожна справляється з натиском слабкостей, людського тіла й духу. Спокуса сатанинська, майже над кожним, верх бере. Мана "волі" від порядності і святості тягне слабкодухих в прірву, бо живіт і тіло керують головою, а голова серцем. А не навпаки. Й, в багні спокус: вдають щасливих. Та, що то – щастя? І не знають.

Покиньте, люди, ви спокусу всяку. Вилазьте з прірви слабкості духовної й сприймайте Світ, як є: любите Правду – творіть її, любите вірність – будьте ними, до вподоби милосердя – творіть його. Адже усім зрозуміло, що лише на такій підставі, й за таких умов добробут буде. Не дивіться одне на одного, а кожен се робіть для себе й в собі це робіть, бо Ваше щастя – Ви самі з Його дарами.

Анатолій Войтко


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua