Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
кіно   льодовиковий період

Льодовиковий період 3: Сімейні цінності

FidelKaryj | 14.07.2009 14:01

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Третя частина льодовикового періоду розповідає нам не тільки про закінчення ери динозаврів. Подібно до "Шреку 3" мова піде про сім'ю і народження немовлят.

Льодовиковий період 3: Сімейні цінності
Але на відміну від зеленого огра, який шарахався від думки про потомство, мамонт Менні настільки печеться за свою майбутню доньку, що вже встиг дістати і свою дружину і друзів. Поволі, неоднорідна зграя яка складається з лінивця Сіда, шаблезубого тигра Дієго, мамонтів Мені та Елі, а також придуркуватих братів – опосумів Креша і Еді починає розпадатись.

Дієго, прибитий кризою середнього віку вирішує піти світ за очі, Мені зосередився на сімейних клопотах, а Сід образився і як завжди, вляпав усіх у халепу – він усиновлює три невинних яєчка, а яєчка ці виявилися не прості, бо з них вилупились справжні тиранозавренята. Сід який сам за себе подбати не може, починає опікуватись динозавриками, що звісно створило масу проблем включно з тим, що за ними приходить справжня мама. Але звідки у льодовиковому періоді динозаври? Власне цю таємницю відкриває зграя, коли потрапляє у Жуль Вернівський "Центр Землі" щоб врятувати горе – Сіда викраденого жахливим тиранозавром.

Не відстає від головних героїв і улюбленець публіки – білка Скрат. У гонитві за невловимим жолудем він зустрічає Скрату – прекрасну літаючу білочку. Перед тим, як у них налагодяться стосунки вони добряче позмагаються за панування над горішком і так само потраплять у загублений світ.

У країні динозаврів льодовикові друзі зустрічають психічно неврівноважену куницю Бака. Цей безстрашний псих вже давно живе у загубленому царстві і своєю вдачею нагадує неоднозначного Джека Горобця. Саме завдяки йому подорож у пошуках Сіда стає не тільки небезпечною, але й дуже кумедною.

***

Як показує досвід, сіквели з кожною наступною серією стають все більше натягнутими і нецікавими (чудовий приклад – "Шрек 3"). Проте "Ера динозаврів" приємно здивував усіх. Творцям вдалося викрутитись з неминучого тупика закінчення льодовикового періоду і звернулися до затертої ідеї загубленого світу. Хоча ідея ця є до болю шаблонною, проте автори не дають глядачеві розслабитись бомбардуючи його все новими і новими жартами, які можна поділити на жарти для дітей та дорослих і жарти тільки для дорослих. Напевно вашій дитині буде цікаво дізнатись чому дорослі сміються з того як Сід доїть бичка, чи коли білок застають у пікантній ситуації. Таких вульгарних "приколів" у фільмі достатньо, проте вони не настільки відверті щоб зіпсувати перегляд вашим діткам.

Також автори гуманно поставились до жорстокого світу природи, тому у "Льодовиковому періоді", де море хижаків які готові розірвати плоть першої підходящої жертви, ніхто нікого не пожирає. Напевно щоб не вразити дітлахів брутальним реалізмом. Навіть мама – тиранозавр дістає своїм чадам обскубану курячу лапку з морозильника, замість розшматованого трупа; а маленьким так хотілося крові!

Сценарій мультику базується на вже випробуваних історіях про розпад "тусівки" після того як хтось одружується і новий "квест" який знов її групує і готує для нового сіквелу. З новим героєм Баком автори теж вирішили не ризикувати і створили ексцентричний типаж а ля Джек Горобець.

Ці моменти вказують на те, що творці мультику хотіли вгодити і батькам і дітям відповідно загрібши побільше бабла. І це їм очевидно вдалося, третя серія пройшла на "Ура" і зібрала вже 225 мільйонів доларів при бюджеті в дев'яносто, а ще будуть продажі, комп'ютерних ігор, гаджетів, Ді-Ві-Ді, нові сіквели і тд і тп. Переглядаючи фільм ви неодмінно весело проведете час, хоча нічого нового для себе не відкриєте. Шкода тільки що "Льодовиковий період. Ера динозаврів" знятий у форматі 3 – D ніде показати у нашому рідному Львові.

Переклад – 4,5

Сценарій – 3

Жарти – 4,5

Остаточний діагноз: як на третю частину, досить непогано


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua