Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як потухла "Ватра".

FidelKaryj | 28.01.2009 17:24

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

14 січня я мав нагоду бути на концерті легендарного ВІА "Ватра" Ігора Білозіра. Весь зал театру ім. Марії Заньковецької у Львові був переповнений. Програма розпочалася із пісні "Ой хто, хто Миколая любить" яку виконував сам Білозір, звісно що з запису. А далі вже було гірше.

Як потухла ''Ватра''.
На сцені з'явилися учасники сьогоднішньої "Ватри". Вони виконували старі хіти – "Ой зелене жито зелене" та "Мамо ваші діти як птиці". Люди з залу дружньо підспівували, дехто навіть плакав. Напевно слухачам так дорога пам'ять про великого маестро, що вони не хотіли помічати того як "лажала" "Ватра". Звичайно, що співали вони під фонограму, скрипаль підігрував під звуки синтезатора, басист ледве перебирав пальцями, а у барабанщика (те що він грав не в такт це зрозуміло) постійно вилітали з рук палички. Враховуючи те, що квитки були в районі ста гривень, моєму здивуванню – чому люди не вимагають повернути свої гроші, не було меж.

Остаточно "Ватру" згасив ансамбль "Діти сонця" (у ньому справді грали діти) з Городка. Вони виконали вживу три непогані пісні, підчас яких, явно активізовувався головний мозок та імунна система. Як "Ватрі" не було соромно виходити після них на сцену, не відомо, але вони далі відкривали рота під фанеру з посмішкою на вустах.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua