Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
6
Рейтинг
6


Голосов "за"
8

Голосов "против"
2

Людина, яка знала майже все про українську мову...

Ще не так давно в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка плідно працював Віктор Ткаченко – знаний філолог і мій подвійний тезка, прізвище якого ви чули щонеділі в радіопрограмі "Слово". Він пішов у Вічність, а справи його лишились нам у спадок...
Комментарии
Улас Золотоноша   | 27.01.2009 05:22
Незважаючи на те, що ця надзвичайно мужня людина мала певні фізичні вади, вона ще мала й світлу голову і знала майже все про українську мову та інші слов'янські і неслов'янські мови...
ШАНУЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ, БО МИ ТОГО ВАРТІ!...
Улас Золотоноша   | 27.01.2009 05:36
На сайті "Народний оглядач" ви можете ще багато дізнатися цікавого про нашу мову та про інші надзвичайно цікаві речі... Перечитайте всі публікації на ньому!:)
  | 27.01.2009 09:07
Незважаючи на те, що дєдушко має дуже певні розумові вади, воно ботає на мові.
Улас Золотоноша   | 27.01.2009 09:14
А крім намагання принизити опонента ти ще на щось здатне?
  | 27.01.2009 10:41
Пане Уласе, дякую за посилання на сайт "Народний оглядач". Цікаво і повчально.
Але поясніть звідки до нас прийшли слова:
Велика депресія, дефолт, криза...
Чому саме ці чужомовні слова так люблять використовувати політики комсомольського виховання. (А слово комсомол-воно звідки?).
Дивно,що в нашому світі більше запитань ніж відповідей.
Герміт   | 27.01.2009 11:05
ANONIM:
Чому саме ці чужомовні слова так люблять використовувати політики комсомольського виховання. (А слово комсомол-воно звідки?).
комсомол (ВЛКСМ) – всесоюзный ленинский КОМмунистический СОюз МОЛодёжи
В усіх англомовних країнах комсомол – YCL (Young Communist League)
  | 27.01.2009 11:22
Герміт:
ANONIM:
Чому саме ці чужомовні слова так люблять використовувати політики комсомольського виховання. (А слово комсомол-воно звідки?).
комсомол (ВЛКСМ) – всесоюзный ленинский КОМмунистический СОюз МОЛодёжи
В усіх англомовних країнах комсомол – YCL (Young Communist League)
Герміте, дякую.
Комсомол-це абракода із набору букв.
Ekain   | 27.01.2009 12:11
Вічна пам"ять!
  | 27.01.2009 14:58
Ekain:
Вічна пам"ять!
Амінь!
Maria Kwitko   | 28.01.2009 10:16
Світла пам'ять!
А Вам, пане Уласе, доброго здоровьечка і подяка за змістовний лінк!